पोर्न सुरक्षासम्बन्धी न्यूजिल्यान्ड सरकारको सन्देशमुलक भिडियो भाईरल

८ असार २०७७, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


अनलाइन सुरक्षा अभियान अन्तर्गत न्यूजिल्यान्ड सरकारले बनाएको एउटा विज्ञापन भाइरल भएको छ । भिडियोमा दुई जना नग्नकलाकार एउटा घरमा पुग्छन् । आमाले ढोका खोल्छिन् । ल्यापटप बोकेको बच्चा उनीहरूलाई देखेर छक्क पर्छन् । उक्त भिडियो ग्रुमिङ, बुलिङ र पोर्नोग्राफी लगायतका अनलाइन जोखिम व्यवस्थापन गर्न आमाबाबुलाई सहयोग गर्ने अभियानको अंशभएको न्यूजिल्यान्ड सरकारकी एक अधिकारीले बताइन् ।

दश दिनअघि सार्वजनिक गरिएको सो भिडियो लाखौंले हेरिसकेको उनले बताइन् ।अभियानमा धेरै प्रतिक्रियाले दिएका छन्,”उनले बताइन् । युट्युबमामात्रै बीस लाखभन्दा धेरैले हेरेका छन् ।धेरै युवाले यौनबारे पोर्नोग्राफीबाटै सिक्ने गरेका छन् उनले भनिन,“पोर्न सम्वन्धी यौन शिक्षाको सचेतनाका लागि यो भिडियो बनाइएको हो ।  यो अभियान जुलाइको अन्त्यसम्म चल्नेछ ।@kathamandupress

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया