तिनाउ मिसन डेभलपमेन्ट बैंकको अध्यक्षमा वझा

२५ असार २०७७, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
25 Shares


२५ असार,बुटवल । बुटवलमा केन्द्रीय कार्यालय रहेको तिनाउ मिसन डेभलपमेण्ट बैंक लिमिटेडको सञ्चालक समिति अध्यक्षमा जीवन वझा निर्वाचित भएका छन् । बैंकको बिहीबार बुटवलमा सम्पन्न तेहौं वार्षिक साधारण सभाबाट निर्वाचित नयां सञ्चालक समिति सदस्यहरुको पहिलो वैठकले वझालाई अध्यक्षमा सर्वसम्मत निर्वाचित गरेको हो ।

बैंकको सञ्चालक समिति सदस्यहरुमा संस्थापक शेयरधनी तर्फबाट वझा, राजेन्द्र प्रसाद वझा, ऋषिराम पाण्डे र शालिकराम बेलवासे तथा सर्वसाधारण शेयरधनीका तर्फबाट विपिन पौडेल र अनिलप्रसाद श्रेष्ठ निर्विरोध निर्वाचित छन् । चुक्ता पूँजी एक अर्व ६७ करोड ५८ लाख रहेको बैंकले १५ अर्ब ५० करोड निक्षेप संकलन गरी १२ अर्व ५२ करोड कर्जा प्रवाह गरेको छ । साविकको तिनाउ डेभलपमेन्ट बैंक र मिसन डेभलपमेन्ट बैंक मर्ज भएर तिनाउ मिसन बैंक बनेपछि चालु आर्थिक वर्षमै साविकको नेपाल कम्युनिटी डेभलपमेन्ट बैंकलाई प्राप्ति गरेको थियो । बैंकले अब हकप्रद शेयर जारी गरेर तथा अन्य उपयुक्त बैंकसंग मर्ज गरेर राष्ट्रिय स्तरको विकास बैंक बन्ने विकल्प साधारणसभाले खुला गरेको प्रमुख कार्यकारी अधिकृत प्रदिप कुमार श्रेष्ठले बताए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • मदानेमा नयाँ प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत पछाईँलाई स्वागत !
  • आज शुक्रबारको राशिफल
  • हिमालयन बैंकको वितरणयोग्य नाफा ३५५ ले घट्यो
  • रुसले बनाएको कोरोनाविरुद्धको खोप भेनेजुएला र फिलिपिन्‍सले प्रयोग गर्ने
  • बैंकका कर्मचारीलाई कोरोना लागे सम्पूर्ण खर्च बैंकले नै बेहोर्नुपर्ने
  • नविल बैंकको घररजग्गा कर्जा अफरः ७: ९ प्रतिशत ब्याजदरमै ऋण…
  • माछापुच्छ्रे बैंकले भित्र्यायो विइ च्याट वालेट
  • समपूर्ण युवा क्लबको प्रथम अधिबेशन सम्पन्न, डिम(अशोक) बहादुर पुनको संयोजकत्वमा…
  • सुरक्षालाई मध्यनजर गर्दै ज्यामिरेमा अस्थाई प्रहरी पोष्टको स्थापना
  • पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटकि एक युबतीमा कोरोना पुष्टि