सुजुकि बाईक खरिदमा छुटको व्यवस्था

४ श्रावण २०७७, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं- सुजुकि मोटरसाईकल तथा स्कुटरको नेपालका लागि आधिकारिक आयातकर्ता तथा वितरक भिजि अटोमोबाईल्स प्रालिले आफ्ना ग्राहकलाई मध्यनजर गर्दै कोरोना विशेष स्किमकौ घोषणा गरेको छ।विगत ३ महिनाबाट लकडाउनले पारेको आर्थिक असरलाई केही सहज मिलोस भन्ने हेतुले उतार चडाब आईरहन्छ, सुजुकि कौ साथ रहिरहन्छ भन्ने मुल नारा राखेर प्रत्येक मौटरसाईकल तथा स्कुटरको खरिदमा १५ हजार नगद छुट वा ०५ ब्याजदरको स्किमको सार्वजनिक गरेको छ । ग्राहकलाई १५ हजार नगद छुट वा ० प्रतिशत ब्याज दर मध्ये जुन ठीक लाग्छ त्यही छानेर लिन सकिने कम्पनिले जानकारी दिए।

कम्पनीले अगाडि सारेको स्किम यहि साउन १ गते देखि ३१ गते सम्म नेपालभरका सम्पूर्ण शाखाहरु बाट प्राप्त गर्न सकिनेछ। एक्सचेञ्जमा समेत यौ स्किम लागु गरिएकौ कम्पनिले जानकारी गराए।सुजुकिका जिक्सर २५० सिरिज, जिक्सर १५० सिरिज, ईन्ट्रुडर तथा हयाते बाईक छन भने स्कुटर तर्फ बर्गम्यान, एक्सेस तथा लेट्स रहेका छन। १ बर्ष अगाडि मात्र नेपाली बजारमा बिक्री सुरु भएकौ जिक्सर भेरियन्ट युवा पुस्ताले निकै रुचाईएकौ बाईकमा पर्दछ भने बर्गम्यान म्याक्सि स्कुटर भएकै कारण पनि लौकप्रिय रहेको छ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया