दुर्गा नेपालको तिजगित ‘कति राम्री’ चर्चामा !

१२ श्रावण २०७७, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल – हिन्दु नेपाली नारिहरुको महान चाड हरितालिका तिज दैलोमा आएसंगै बजारमा लपक्कै तिजका गित छाउन सुरु गरेका छन । यस्तै बिचमा लोकप्रिय गायिका दुर्गा नेपालको तीजगीत ‘कति राम्री’ सार्वजनिक भएको छ । सार्वजनिक भएको केही दिनमै उक्त गितलाई नेपाली दर्शक एबम स्रोताहरुले अत्यधिक रुचाएका छन । विगतका वर्षहरुमा पनि तीजगीत लिएर दर्शक स्रोतामाझ आएकी लोकप्रिय गायिका नेपाललाई तीजगीत ‘कति राम्री’ को पुरुष स्वरमा चर्चित लोक तथा दोहोरी गायक, सर्जक एबम प्राज्ञिक ब्यक्तित्व डिल्लिनारायण पाण्डेले साथ दिनु भएको छ । अंकिता नेपाल र निरजको अभिनय रहेको गीतको म्यूजिक भिडियोलाइ बुटवल आसपासका क्षेत्रमा छायांकन गरिएको हो ।

श्रीनगर फिल्मस प्रालीको युट्युब च्यानल मार्फत भिडियो सार्वजनिक भएको छ । लोकेन्द्र शाहको निर्देशन रहेको उक्त भिडियोको छायांकन भने मनिष पन्थले गरेका हुन । भिडियो निर्माणमा हिमचुली पार्टी प्यालेस तथा रेष्टुरेन्टका भुपेन्द्र पौडेल र कृष्ण शर्माले बिशेष सहयोग गरेका थिए ।
हेर्नुहोस भिडियो :

https://youtu.be/9PdAfBi6dF0

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सामूहिक रुपमा आलु खेती गर्दै दलित महिलाहरु
  • सामुदायिक बिद्यालयका बिद्यार्थिलाई शैक्षिक सामाग्री बितरण
  • तिलोत्तमामा ‘गर्भवतीसँग नगर उप–प्रमुख कार्यक्रम’
  • टिप्परको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु
  • ‘बेटर व्रिक–नेपाल कार्य अनुपालक अधिकृतहरुका लागि कार्यशाला गोष्ठि सम्पन्न’
  • मन्त्री अर्यालद्वारा कोटाकोटमा सामुदायिक भवन तथा मंदिर निर्माणकार्यको शिलन्यास
  • युवा नेता भण्डारीले गरे गुल्मेली विद्यार्थीलाई छात्रावृत्तीमा अध्ययन गराउने घोषणा
  • आज आइतबारको राशिफल
  • रिलायन्स लाइफ इन्स्योरेन्सद्वारा रक्तदान
  • महिलाहरुको सक्रियताले दीगो आर्थिक प्रगती सम्भव : अध्यक्ष गैह्रे