पौडेल समूहले देउवालाई लिखितपत्र बुझाउने

१४ श्रावण २०७७, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं, साउन १४ : नेपाली कांग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल समूहले एक पक्षीय रुपमा विभाग गठन तथा मनोनयन गरेको भन्दै सभापति शेरबहादुर देउवाको विरोध चर्को विरोध गरेको छ।

बुधबार पार्टी केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा बसेको पौडेल समूहको बैठकमा सभापति शेरबहादुर देउवाले महाधिवेशनको मिति तोकिएपछि धमाधम विभाग गठन र मनोनयन गरेको भन्दै नेताहरुले विरोध गरेका हुन्। उनीहरुले महाधिवेशनमा निष्पक्षताको ग्यारेन्टी गर्न सभापति देउवालाई आग्रह समेत गरेका छन्।यस्तै, महाधिवेशन प्रभावित गर्ने गतिविधि तत्काल रोक्न सभापति देउवाको ध्यानाकर्षण गराउने निष्कर्ष समेत भेलाले निकालेको छ।

‘महाधिवेशनको मिति तोकिएको अवस्थामा विभाग गठन भइरहेको छ, मनोनयन भइरहेका छन्। त्यसमा हाम्रो आपत्ति छ,’ केन्द्रीय सदस्य जीवन परियारले काठमाडौंप्रेससँग भने, ‘सभापतिले विधान मिचेर एकलौटी र मनपरी ढंगले विभाग गठन र मनोनयन गरिरहनु भएको छ। त्यसलाई रोक्न ध्यानाकर्षण गराउने निष्कर्ष निकालेका छौं। उनका अनुसार वरिष्ठ नेता पौडेल लगायतका नेताहरुले सभापति देउवालाई लिखित ध्यानाकर्षण बुझाउने छन्। ‘सम्भवतः भोलि रामचन्द्र दाइ, महामन्त्री शशांक कोइरालालगायतले सभापतिलाई भेटेर ध्यानाकर्षणपत्र बुझाउनु हुनेछ,’ उनले भने।@kathamandupress

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • ‘टिकटक’ बनाउन रेलमार्गमा हिडिरहेका युवाको रेलको ठक्करबाट मृत्यु
  • पूर्वीय दर्शनमा मोक्ष : जीवन हुँदै पाइन्छ कि मृत्युपर्यन्त कुर्नुपर्छ…
  • साहरुखको ‘पठान’को सेटमा लफडा
  • गल्याङ जेसिजको दोस्रो पदहस्तान्तरण
  • जाडोमा किन पिउनुपर्छ पर्याप्त पानी ?
  • ‘नाचिदेउ वसन्ती’को उत्कृष्ट कभर भिडियो बनाउनेलाई एक लाख पुरस्कार
  • प्रचण्ड–माधव समूहको स्थायी कमिटीको बैठक आइतबार बस्ने
  • तिलोत्तमा  मा  जारी दोस्रो उपमेयर रनिङ शिल्ड खुल्ला महिला भलिबलमा…
  • बुटवलमा एउटै छातामुनी सम्पुर्ण सामाग्री पाइने मार्ट संचालनमा
  • तीन दिनभित्र ३० वटा कार्यकारी आदेशमा राष्ट्रपति बाइडेनको हस्ताक्षर