विभिन्न मागसहित जनता समाजवादी पार्टीद्वारा प्रदर्शन

१५ श्रावण २०७७, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल, १४ साउन । मुलुकका ज्वलन्त समस्याहरुका विषयमा विभिन्न माग राख्दै जनता समाजवादी पार्टीले बुटवलमा प्रदर्शन गरेको छ । पार्टीको बुटवल उपमहानगर समितिले बुधबार बुटवलको पुष्पलालचोकमा ब्यानर र प्लेकार्ड सहित प्रदर्शन गरेको हो । श्रीमतीको हत्या अभियोगमा जन्मकैदको फैसला भएका पुर्व डीआईजी रन्जन कोइरालाको सजाय घटाएर जेलमुक्त गरिएको घटनाको विरोध लगायत विषयमा एघ घण्टा प्रदर्शन गरिएको हो ।

जनता समाजवादी पार्टीले किसानलाई सहज एवं सहुलियतपूर्ण तरिकाले मल बिउ उपलब्ध गराउन, बाढी पहिरोको प्रकोप पीडितलाई राहत, सबै प्रकारका भ्रष्टाचारको अन्त्य, सुलभ स्वास्थ्य सेवा एवं नागरिकको जिउधनको सुरक्षा,व्यवसायीलाई राहत र सबै प्रकारका हिंसा एवं भेदभावको अन्त्य गर्न माग गरेको छ । प्रदर्शनमा जसपाका नेताहरु कमल खनाल, अशोककुमार यादव, यज्ञ पोखरेल,मनिकर कार्की, पंकज राई, जीएस गुरुङ, विमल गिरी,वामदेव भुसाल, नर सुनार, विजय ढकाल, तेजु राना लगायतका नेता कार्यकर्ताहरुको सहभागिता थियो ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सामूहिक रुपमा आलु खेती गर्दै दलित महिलाहरु
  • सामुदायिक बिद्यालयका बिद्यार्थिलाई शैक्षिक सामाग्री बितरण
  • तिलोत्तमामा ‘गर्भवतीसँग नगर उप–प्रमुख कार्यक्रम’
  • टिप्परको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु
  • ‘बेटर व्रिक–नेपाल कार्य अनुपालक अधिकृतहरुका लागि कार्यशाला गोष्ठि सम्पन्न’
  • मन्त्री अर्यालद्वारा कोटाकोटमा सामुदायिक भवन तथा मंदिर निर्माणकार्यको शिलन्यास
  • युवा नेता भण्डारीले गरे गुल्मेली विद्यार्थीलाई छात्रावृत्तीमा अध्ययन गराउने घोषणा
  • आज आइतबारको राशिफल
  • रिलायन्स लाइफ इन्स्योरेन्सद्वारा रक्तदान
  • महिलाहरुको सक्रियताले दीगो आर्थिक प्रगती सम्भव : अध्यक्ष गैह्रे