कोरोना महामारीका विरुद्धमा सचेतना फैलाउदै नेविसंघ

प्रकाशित मिति:

प्रकाश न्यौपाने
साउन २२ गते
नवलपरासी । नेपाल बिद्यार्थी संघ नवलपरासीले विहीवार बर्दघाट नगरपालिकामा कोरोना महामारी वाट सुरक्षित रहन मास्क लगाउन आग्रह गर्दै सचेतना जगाउने काम गरेको छ । संघले बर्दघाट नगरपलिका भित्र रहेका बर्दघाट चोक, टिसिएन चोक र भुताहा चोक गरि तिन ठाँउमा रहेका व्यवसायी, स्थानिय तथा सबारि साधनमा हिडेका मानिसहरुलाई मास्क लगाउन अनुरोध गरेको हो । सोही क्रममा मास्क नलगाई हिडेका यात्रुहरु तथा वटुवाहरुलाई निसुल्क मास्क बितरण गरेको हो ।


लकडाउन खुलेपनि कोरोना महामारी कम नभई समुदाय स्तरमा पसि सकेकोले यसवाट बच्न र समुदायलाई महामारिवाट बचाउन सो कार्यक्रमको आयोजना गरेको नेपाल बिद्यार्थी संघ नवलपरासी पश्चिमका निवर्तमान सभापति दधिराम पौडेलले बताए । उनका अनुसार नेविसंघले यो अभियान नवलपरासी पश्चिमका सातवटै स्थानिय तहमा आयोजना गरिने जानकारी दिए । सामाजिक दुरि कायम गरि, मास्क तथा सेनिटाईजर प्रयोग गरि महामारिवाट जोगिन आग्रह गरिएको अर्का नेपाल बिद्यार्थी संघ नेता किसोर गैरेले बताए ।