पाटन अस्पतालमा थप दुई जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु

२३ श्रावण २०७७, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं, साउन २३ । ललितपुरको पाटन अस्पतालमा उपचाररत दुई जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ। कोरोनाको संक्रमणबाट रुपन्देहीको सुनौलीकी ४१ वर्षीया महिला र सर्लाहीका ४५ वर्षीय पुरुषको उपचारका क्रममा शुक्रबार मृत्यु भएको अस्पतालका निर्देशक डा। विष्णु शर्माले जानकारी दिए।

उपचारका क्रममा स्वाब संकलन गरेर कोरोना परीक्षण गर्दा उनीहरुमा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि भएको थियो। कोरोनाको संक्रमण पुष्टि भएपछि दुवै जनालाई आइसोलेसनमा राखेर उपचार गरिराखिएको थियो। गत साउन १९ गते अस्पताल भर्ना भएका दुवै जनाको शुक्रबार बिहान मृत्यु भएको डा। शर्माले बताए।

यसअघि पाटन अस्पतालमै बिहीबार साँझ पर्साको वीरगञ्जका ४५ वर्षीय पुरुषको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु भएको थियो। सानेपास्थित स्टार अस्पतालबाट रिफर गरिएका ती पुरुषमा मधुमेह र रक्तचापको समस्या थियो।@kathamandupress

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • पत्रकार भुवन केसी अर्थमन्त्री पौडेलको प्रेस सल्लाहकारमा नियुक्त
  • मुख्यमन्त्री शाहीविरुद्धको अविश्वासको प्रस्ताव बहुमतले अस्वीकृत
  • स्याङ्जाका पहिरो पीडितलाई युरोपका नेपालीले गरे साढे ५ लाख आर्थिक…
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २९ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या आठ सय नाघ्यो
  • गायिका निरुशा भट्टराईको गीत सार्वजनिक
  • रअ प्रमुखसँग भेट नभएको देउवा द्धारा स्पष्ट
  • पहिरोमा परेर ज्यान गुमाएकाको परिवारलाई सहयोग
  • बिजया दशमीको पुर्व सन्ध्यामा हरैया बजार क्षेत्रको सरसफाई
  • नगर भरी ३४ वटा घरको शिलान्यास, दुई महिना भित्रै निर्माणको…