प्रधानमन्त्रीलाई गगनको ७ बुँदे पत्र

२ भाद्र २०७७, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं, भदौ २ : नेपाली कांग्रेसका नेता तथा पूर्वस्वास्थ्य मन्त्री गगन थापाले कोरोना भाइरस रोकथाम तथा नियन्त्रणमा सरकारको भूमीका फितलो भएको भन्दै प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको ध्यानाकषर्ण गराएका छन्। थापाले प्रधानमन्त्री ओलीलाई पत्रमार्फत सात बुँदे ध्यानाकषर्ण गराएका हुन्।उनले प्रधानमन्त्री ओली दर्जनौं पटक पार्टीको किचलोको बैठकमा सहभागि बनेपनि जनस्वास्थ्य विज्ञसँग एक पटक छलफल बाहेक केही नगरेको बताएका छन्।

‘विज्ञहरुसँग एकपटक छलफल बाहेक कोरोना महामरीका सन्भर्दमा निमेष पनि सोच्ने फुर्सद पाउनु भएन। बरु, मन्त्री र सरकारका जिम्मेवार व्यक्तिबाट यो बीचमा मोतियाविन्दु लागेर सरकारको काम देखेनन्, टर्च बालेर खोज्दा पनि संक्रमित भेटिएनन्, सरकारले काम गरेन भन्नेहरुको मति सप्रियोस भन्ने जस्ता हद दर्जाका गैरजिम्मेवारपूर्ण अभिव्यक्ति आए,’उनले भनेका छन्, ‘कामाण्ड कन्ट्रोल विना युद्ध लड्न सकिँदैन। कमाण्डर तपाईँ हो। यो आपतकालीन अवस्थामा मुलुकका ७६१ सरकारहरु, सबै सरोकारवाला नियकायलगायत सिंगो राज्य प्रणालीलाई चलायमान बनाएर कामाण्ड र कन्ट्रोलमा युद्धको सामना गर्ने वातावरण बनाउनुहोस्।’

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • गल्याङ जेसिजद्वारा ७५ जना वृद्धवृद्धालाई सम्मान ।
  • सुमन गुरुङको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग !
  • आप्रवासी परिवार हक हित मञ्च पश्चिम नवलपरासी र ईन्द्रेणी समाजिक…
  • सामुदायिक वन उपभोक्ता महासंघ स्थानिय महासंघ सरावल पश्चिम नवलपरासीको बैठक…
  • रूवाएर “कहिलै आँखा नभिजाउने” भन्छिउ – गजल
  • राप्तीमा ८ सहकारीले अनुदानको मल विक्रि वितरण गर्न पाउने
  • कांग्रेस वरिष्ठ नेता पौडेल पक्राउ
  • नेकपा सचिवालय बैठक २० मिनेट बसेर सकियो
  • विजनेश ईन्कुवेशन कार्यक्रमको कार्यालय उद्घाटन उद्यमशिलता बिकासमा योगदान पुग्ने विश्वास
  • रोटरी क्लव अफ बुटवलको २८ औं चार्टड नाइट सामाजिक क्षेत्रमा…