पिरती नलाम मयाँ मन पोल्छ , गित सार्वजनिक

५ भाद्र २०७७, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सबिन डोटेल  पिरती नलाम मयाँ मन पोल्छ , को अफिसियल भिडियो सार्वजनिक भयको छ । बिहीबार गितको भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ। छोटो समयमा गितको टुक्का टिकटमा भाईरल भएको थियो। गितको शब्द चर्चित मोडल यबम गितकार बिमल अधिकारी को रहेको छ भने , गितमा अर्जुन सापकोटा , जय देवकोटा ,यज्ञ सापकोटा र पूर्णकला वि।सि को स्वर रहेको छ ।

संगीत पनि गायक अर्जुन ,जय र यज्ञको रहेको छ । गितमा सञ्जय श्रीपालीको एरेञ्ज,हेमन्त कान्छा रसाइलीको सारंगी,कुमार सानु पुनको मिक्सिङ्ग रहेको छ । भिडियो बिमल अधिकारीको निर्देशनमा बनको हो र भिडियोमा बिमल नै मुख्य भुमिकामा अभिनय गरेका छन् । साथमा साया भण्डारी ,कृष्ण बा, बिष्णू भण्डारीको अभिनय रहेको छ । भिडियोलाई राजेश घिमिरेले छायांकन तथा दिपक बिष्टले सम्पादन गरेका हुन भने भिडियो भावना म्युजिक सोलुसनको युटयुब च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरिएको हो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • स्थानीय भन्छन् सुमित जस्तै ईन्चार्जको लहानमा खाचो छ
  • रुपन्देहीका शिब राज बेल्बासेको संयोजकत्वमा साझा युवा संगठन प्रदेश नम्बर…
  • प्रधानमन्त्रीका निजी चिकित्सक शाहलाई कोरोना संक्रमण
  • पहिरोबाट विस्थापित ३ परिवारलाई गुल्मी चारपाला रुपन्देही सम्पर्क समाजको सहयोग
  • उपभोक्ता हित संरक्षण समिती नेपालको सिद्धार्थनगर भैरहवा शाखा गठन
  • रोटरीद्वारा इन्ट्रयाक्टरहरुलाई जीवन उपयोगी सीप विकास कार्यशाला
  • शनिवार नेपालमा थपिए १ हजार २०७ जना कोरोना संक्रमित, कुल…
  • कालीगण्डकी स्याङ्जाका युवा व्यावसायिक कृषिमा अभ्यस्त
  • बाघको आक्रमणबाट एक जनाको मृत्यु
  • कंगोमा नेपाली सैनिकमाथि अधिकृतको कुटपिट