पश्चिम नवलपरासीमा अनिवार्य मास्क लगाउन ‘तपाईंको मास्क खै ?’ नामक अभियानको निरन्तरता

११ भाद्र २०७७, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


रन्जीत शर्मा / नवलपरासी ,१० भदौ- पछिल्लो समय लकडाउन खुकुलो पछी समुदाय स्तरमा कोरोना संक्रमित बढे संगै यूवा सचेतना संस्था रामग्राम २ ले पश्चिम् नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिका ५ परासीकाे चाेकहरुमा तपाईंको मास्क खै ? नामक अभियान सुरु गर्दै ब्यानर लगाउन सुरु गरेका छन।

यूवा सचेतना संस्थाले सर्वसाधारणलाई कोरोनाको जोखिमबारे सचेत गराउन यस्तो अभियान चलाएको संस्थाका अध्यक्ष ईमामुल अलीले बताए। अलीलेले निषेधाज्ञा भए पनि मान्छेहरु साँझबिहान मास्क नलगाई बाटो र चोकतिर हुल बाँधेर हिँडिरहेको भन्दै उनीहरुलाई सचेत गराउन र मास्क लगाउन उत्प्रेरित गर्न ब्यानरिङ गरिएको बताए। नवलपरासीको बुद्धचाेक लगायत जिल्ला विभिन्न चाेकमा भिडभाड हुने १०० ठाउँ छनोट गरेर तपाईको मास्क खै ? भन्ने ब्यानर टाँसिएको संस्थाका सचिव समसाद अंसारीले बताए।

यूवा सचेतना संस्थाले केही दिनअगाडि ५० जना चालकलाई खादा अाेढाई सम्मान तथा ३०० निशुल्क मास्म बितरण गरेको थियाे ।’तपाईंको मास्क खै ?’ अभियान संस्था अध्यक्ष ईमामुल अलीकाे अध्यक्षता तथा प्रदेश सभा सदस्य बैजनाथ जैसवालको प्रमुख अातिथ्यतामा गरिएको कार्यक्रममा नेपाली काग्रेस क्षेत्र न.२ ´क`क्षेत्रीय सभापतीअमृत सिंह जि.सी , चन्द्रिका अग्रहरी, संदिप पराजुली ,रामग्राम नगरपालिका २ का वडा सदस्य धिरज हलुवाई ,मुलपानी सामुदायिक उपभोक्ता समिति कोषाध्यक्ष अवधेश यादव तथा प्रदिप सिंह क्षेत्री लगाएतकाे सहभागीता रहेको थियाे ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • तरुण दलका कार्यकर्ताको हत्यामा संलग्नलाई कारबाही गर्न कांग्रेसको माग
  • पश्चिम नवलपरासीमा २ वटा गाडी सहित ४४ लाख मूल्य बराबरको…
  • सोमनाथ बाबा क्याम्पस सुनवलद्धारा बि।बि।एस। चौथो बर्षका विद्यार्थीहरुलाई विदाई ।
  • गणस्तरिय शिक्षाका लागि शिक्षकलाई तालिम
  • जुम्लाको तिला गाउंपालीका मा आगलागीबाट २५ घर जलेर नष्ट
  • कक्षा १२ को परिक्षाफल आउन अझ केही दिन लाग्ने
  • सुरु भयो कोरोना खोप अभियान
  • बुवाको स्मृतिमा शक्ति गौचनले तेस्रोपटक क्रिकेट प्रतियोगिता गराउँदै
  • कोरोना विरुद्धको खोप ‘कोभिसिल्ड’ बुधबार बिहान १० बजेदेखी लुम्बिनी प्रदेशका…
  • विघटन भएको प्रतिनिधिसभा पुनस्र्थापनाको कुनै संभावना छैन : अर्थमन्त्रि पौडेल