सिरहामा लागुऔषध करोबारी पक्राउ

११ भाद्र २०७७, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


महेश सिंह सिरहा लहान ११ भदौ – सिरहाको भगवानपुर गाउँपलिका ३ आभेनगरबाट सशस्त्र प्रहरीको टोलिले लागु लागुऔषध सहित एक भारतीय नागरिक लाई सशस्त्र प्रहरीले पक्राउ गरेका छन् । गोपिय सूचनाको आधारमा सशस्त्र प्रहरी बल ठाडीले लागूऔषध सहित करोबारीलाई पक्राउ गरेका छन् । पक्राउ पर्नेमा

भारतको ललमनीया बस्ने अन्दाजी २३ बर्शिय कुलेस्वर साहले भारतबाट लुकाई छुपाई गरी नेपाल भित्रीयाउदै गर्दा गोपिय सूचनाको आधारमा लागूऔषध कारोबारीलाई आभेनगर प्रहरीले पक्राउ गरेका छन् । बरामत गरेको लागूऔषधमा डैलेक्सडिसि ३थान, भ्याट टयाबलेट, नोर्फिन २० पता लागूऔषध सहि कारोबारी गृरोह साहलाई प्रहरीले पक्राउ गरेका छन् । सिरहामा सशस्त्र प्रहरीका एसपी दिपेन्द्र गिरिले केहि हप्ता अगाडि सिरहा आउनु भएको हो ।

सशस्त्र प्रहरी बल नेपालले आफ्नो निगरानी बढाएका छन । गोपिय सूचनाको आधारमा सशस्त्र प्रहरी बलबाट दसै मंन्डलको कमान्डमा खटीएको प्रहरी टोलिले लागूऔषध कारोबारीको नाइँकेलाई पक्राउ गरेका छन् । बिशेष टोलिलाई हेर्दा तस्कर उमकिन खोजेको थिए , सशस्त्र प्रहरीले उमकिन दिएन नाइँ तस्कर साहलाई नियन्त्रणमा लिएका छन् ।सशस्त्र प्रहरी बल ठाडिका सब ईनस्पेकटर मण्डले बताए । बरामत गरेको सम्मान दाखिला र अवाश्यक कारवाहीको लागि ठाडि भन्सारमा बुझाईएको प्रहरीले जानकारी दिनु भयो । आभेनगरका सशस्त्रका टोलिले केहि साता अगाडि एक लाख पचास हजार मुल्य बराबरको अबैध कपडा बरामत गरेका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • शान्ति नमुनामा अभिभावक भेला
  • दाङ्ग जिल्लामा पहिलो पटक जुरे हुटिट्याँउ पानी चरा अभिलेख
  • भारत्तोलक विश्व च्याम्पियन रुप कार्कीको निधन
  • प्रचण्डको गर्जन : ओलीको सेटिङ भत्काएर जनताको सेटिङ खडा हुन्छ
  • स्व. गणेशमान सैंजु बुटवल जेसिज उत्कृष्ट पत्रकारीता पुस्कार पत्रकार केसीलाई
  • पठाओ नेपाल द्वारा ग्राहकहरु र राईडरहरुलाई बीमा प्रदान गर्न साझेदारी…
  • बिप्लव समूहद्धारा भोली नेपाल बन्दको आब्हान
  • ओलीले साइबर स्यालमार्फत जतासुकै हमला गरेका छन् : भुषाल
  • देशमा फेरि तेश्रो जनआन्दोलनको आवश्यकता छ : भट्टराई
  • कोरोनाविरुद्धको खोप माघ १४ देखि लगाउन सुरु गर्ने सरकारको तयारी