बेथरी प्रहरीको सक्रियतामा अवैध कपडा बरामद

११ भाद्र २०७७, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सुरेश परियार,भाद्र ११ गते- इलाका प्रहरी कार्यालय बेथरी रुपन्देहीले अवैध कपडा बरामद गरेको छ । लकडाउनको मौका छोपि भारतको नौतुनाबाट भन्सारछलि अवैध कपडा ल्याएको अवस्थामा आज(बिहिबार) विहान मायादेवि गाउँपालिका वडा न.४ सुण्डीबजारबाट बरामद गरिएको हो । विशेष सुराकीको आधारमा प्रहरीले लु ४ प ९४३५ नम्बरको मोटरसाइकलमा अवैध रुपमा ल्याएको अवस्थामा लेडिज सुट २६ पिस,साडी ३८ पिस लगायतका कपडा बरामद गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय बेथरी प्रहरी नायव निरिक्षक पदम खड्काले जानकारी दिए । साथै उक्त कपडाको बजार मुल्य अनुमानित १ लाख २० हजार पर्न जाने भनिएको छ ।

तेस्तै मोटरसाइकल चालक फरार रहेको र थप खोजीकार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।केही दिन अघि बिना भन्सार तथा पास नलि खुल्ला रुपमा गुड्ने भारतिय नम्बर प्लेटका ७ वडा मोटरसाइकलाई नियन्त्रणमा लिई कावाहीलाई अघि बढाइएको नायव निरिक्षक खड्काको भनाई छ । लकडाउन बेला अवैध रुपमा हुने क्रियाकलापलाई नहुन नदिन बेथरी प्रहरीले विशेष योजना सहित गस्ती परिचालन गरेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • तरुण दलका कार्यकर्ताको हत्यामा संलग्नलाई कारबाही गर्न कांग्रेसको माग
  • पश्चिम नवलपरासीमा २ वटा गाडी सहित ४४ लाख मूल्य बराबरको…
  • सोमनाथ बाबा क्याम्पस सुनवलद्धारा बि।बि।एस। चौथो बर्षका विद्यार्थीहरुलाई विदाई ।
  • गणस्तरिय शिक्षाका लागि शिक्षकलाई तालिम
  • जुम्लाको तिला गाउंपालीका मा आगलागीबाट २५ घर जलेर नष्ट
  • कक्षा १२ को परिक्षाफल आउन अझ केही दिन लाग्ने
  • सुरु भयो कोरोना खोप अभियान
  • बुवाको स्मृतिमा शक्ति गौचनले तेस्रोपटक क्रिकेट प्रतियोगिता गराउँदै
  • कोरोना विरुद्धको खोप ‘कोभिसिल्ड’ बुधबार बिहान १० बजेदेखी लुम्बिनी प्रदेशका…
  • विघटन भएको प्रतिनिधिसभा पुनस्र्थापनाको कुनै संभावना छैन : अर्थमन्त्रि पौडेल