नवलपरासीमा युवाहरुको सक्रियतामा माक्स खोइ अभियान सम्पन्न

१२ भाद्र २०७७, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


प्रकाश न्यौपाने

भदौ १२ गते
नवलपरासी । पश्चिम नवलपरासीमा कोरोना भाइरस (कोभिड(१९) संक्रमितको संख्या दिन प्रतीदिन थपिदै गएको बेला तपाइको माक्स खोइ ? अभियान गरीएको छ । भदौ १० गते देखी सुरुवात गरीएको यो अभियान ७ वटै पलिकाहरुमा सञ्चालन गरीको युवा सचेतना सस्थाका अध्यक्ष ईमामुल अलिले जानकारी दिनुभयो ।
जिल्लमा दिन प्रतिदिन कोरोना संक्रमित थपिएता पनि जिल्लाबासीहरुले साबधानीमा ध्यान नदिएकोले बेला युवाहरुले यस्तो अभियान चलाएका हुन । बुधवार, पाल्हीनन्दन र सुस्ता गाउपालिकामा बिहिबार सुनवल नगरपालिका, बर्दघाट नगरपालिका र सरावल गाउपालिकामा र आज शुक्रबार रामग्राम नगरपालिकाका विभिन्न ठाउहरुमा “तपाईको माक्स खोइ ? ”, “स्वस्थ रहौ, सचेत रहौ” , “आफु पनि बचौ अरुलाई पनि बचाऔ” भन्ने लेखिएका जनचेतना मुलक ब्यानर लगाएको छ ।
समुदाय स्तरमै कोरोनाको संक्रमण फैलिदैँ गएको तर मानिसहरुमा माक्स नलगाई हिँड्ने हेल्चेक्राई बढ्न थालेपछि नागरीकलाई कोभिड १९ बारे सचेत बनाउने उदेश्यले जनचेतना मुलक व्यानर राखिएको अध्यक्ष ईमामुल अलिले जानकारी दिनुभयो । जिल्लाका बिभिन्न चोकमा भिडभाड हुने १०० ठाउँ छनोट गरेर व्यानर लगाउने अभियान अन्तर्गत आज शुक्रबार समापन गरीएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • कालीगण्डकीमा नेकपामा पहीरो । युवाहरु सामुहीक रुपमा कांग्रेसमा प्रवेश
  • बरियारपट्टी गाउँपालिकाको सम्पुर्ण बिधालयहरु संचालनमा आए पछि : विद्यार्थीहरुमा खुशीयाली
  •  जोन ६३ को एडभाइजर कमिटीको प्रथम बैठक सम्पन्न
  • कञ्चन जेसिजको स्वास्थ्यका लागि खेलकुद प्रतियोगिता सम्पन्न
  • चाटर्स डेमा विभिन्न कार्यक्रम
  • करणी उद्योगको झुठ्ठा जाहेरी दिलाउने पक्राउ
  • ४ दिन पहिला परेको वर्षाले तरकारीका बोट नष्ट । जिल्लाका…
  • कपिलबस्तुको कृष्णनगर हुँदै भारततर्फ लाँदै गरेको साढे सात किलो लागूऔषध…
  • दोब्बर भाडा लिने सवारी प्रहरीे फन्दामा
  • विद्यालय खुलेसंगै स्वास्थ्य मापडण्डका वारेमा अनुगमन सुरु