गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाको सहकार्य

१८ भाद्र २०७७, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


न्युयोर्क, अमेरिका: काग्रेंसउमेन(Congresswoman) ग्रेस मेङ्गको प्रायोजक र क्वीन्स चेम्बर अफ कमर्सको पार्टनरमा साना उध्धमीहरु लाई निशुल्क PPE वितरण कार्यक्रम सेप्टेम्बर २,२०२० बेलुका भव्यता क साथ सम्पन्न भएको छ। यस निशुल्क PPE वितरण कार्यक्रममा गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले सहकार्य गर्दै प्रमुख अतिथि कांग्रेसउमेन ग्रेस मेङ्ग लाई साथ दिदै २० वटा भन्दा बढी साना व्यवसायीहरुको पसल मै उपस्थित भएर ग्रेस मेङ्गले आफै PPE ब्यागहरु हस्तान्तरण गर्नु भयो।

उक्त PPE हस्तान्तरण कार्यमा गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाका अध्यक्ष सोमनाथ घिमिरे, उपाध्यक्ष शुवर्ण लामा र केन्द्रीय सदस्य सूर्य सीमखडा खटिएका थिए भने क्रियाशील सदस्य पंकज सुब्बा र महिला सदस्य रेखा श्रेष्ठ खटिनु भएको थियो। गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले कांग्रेसउमेन ग्रेस मेङ्ग, क्वीन्स चेम्बर अफ कमर्स कि ज्याकलिन डोनाडो र वर्मा पईन्टका कार्यकारी निर्देशक मो चेन लाई हार्द्विक आभार प्रकट गर्द छ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • तरुण दलका कार्यकर्ताको हत्यामा संलग्नलाई कारबाही गर्न कांग्रेसको माग
  • पश्चिम नवलपरासीमा २ वटा गाडी सहित ४४ लाख मूल्य बराबरको…
  • सोमनाथ बाबा क्याम्पस सुनवलद्धारा बि।बि।एस। चौथो बर्षका विद्यार्थीहरुलाई विदाई ।
  • गणस्तरिय शिक्षाका लागि शिक्षकलाई तालिम
  • जुम्लाको तिला गाउंपालीका मा आगलागीबाट २५ घर जलेर नष्ट
  • कक्षा १२ को परिक्षाफल आउन अझ केही दिन लाग्ने
  • सुरु भयो कोरोना खोप अभियान
  • बुवाको स्मृतिमा शक्ति गौचनले तेस्रोपटक क्रिकेट प्रतियोगिता गराउँदै
  • कोरोना विरुद्धको खोप ‘कोभिसिल्ड’ बुधबार बिहान १० बजेदेखी लुम्बिनी प्रदेशका…
  • विघटन भएको प्रतिनिधिसभा पुनस्र्थापनाको कुनै संभावना छैन : अर्थमन्त्रि पौडेल