सिरहामा हराएको मोटरसाईकल सप्तरीमा फेला

१९ भाद्र २०७७, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


महेश सिंह सिरहा लहान १५ भदौ – सिरहाको धनगढीमाई नगर पालिका वडा नम्बर १ बस्ने खेम लाल सहनीको मोटर साईकल आठ महिना अगाडि चोरी भएको छ। धनगढीमाई नगरपालिका ११ छ्परारी बजारमा कोठाभाडा लिई ईलेकटोलनिक्स पसल गरेर बस्दै आएका खेम लाल सहनीको एम्हा कम्पनीको स। ६ प ६८१२ नम्बरको १२५ अअ को साईलुटो मोटरसाईकल पसलको बरण्डाबाट २०७६( फल्गुण ११गते करिब १२ बजे राती चोरी भएको थियो । मोटरसाईकल चोरी भए लगत्तै ईलाका प्रहरी कार्यालय धनगढीमाईलाई फोन मार्फद प्रहरीलाई जानकारी गराएका थिए । फोन लगत्तै प्रहरीले घटना स्थल पुगेका थिए।

चोरी भएको भोलिपल्ट सोही प्रहरी कार्यालयमा पीडित सहनीले मोटरसाईकल हराएको लिखित निवेदन दर्ता गरएका थिए । ईलाका प्रहरी कार्यालय कन्चनपुर सप्तरीलाई २०७६(१२ ( ०५ गते विषय जानकारी गराएको शिर्षकमा प्रहरी नायब निरीक्षक प्रहरी अधिकृत उमाशंकर सिंहले हस्ताक्षर गरेको पत्र संख्या नम्बर ०७६र०७७ भएको पत्र ईलाका प्रहरी कार्यालय लहानलाई बुझाउदा लहान प्रहरीले कन्चनपुर प्रहरी लाई सञ्चार गरेका हुन। चोरले चडेर आएको मोटरसाईकल बजाज कम्पनीको स।६ प।२६२८ नम्बरको १२५ अअको डिस्कोभर मोटरसाईकल छाडि सहनीको नयाँ मोटरसाईकल लिए भागेका हुन् । भागेको २८ दिन पछाडि कन्चनपुर प्रहरीले चेक जाचको क्रममा मोटसाईकल सहित चोर प्रहरीले पक्राउ गरेका थिए । मोटरसाईकल र चोर कन्चनपुर प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका छन। मोटरसाईकल चोर्ने ब्यक्ती सप्तरी जिल्लाको कन्चनरुप नगर पालिका वडा नम्बर १२ बस्ने जमिल मलगंको २४ वर्षिय मोहम्मद सल्ला उदिन र उनको आफनै सोहोदर दाजु २७ वर्षिय मोहम्मद रसुदिन भन्ने नसुदिन अली रहेको हो ।

चोरलाई एक हप्ता थुनुवामा राखी जमान्त र धरौटीमा छाडेको पीडित सहनीले आरोपलगाएका छन । मोटरसाईकल लिनलाई पटक( पटक ईलाका प्रहरी कार्यालय कन्चन्पुरमा गुहारे पनि प्रहरीले दिन न मानेको सहनीले प्रहरीलाई आरोप लगाएका छन्। कन्चनपुर प्रहरीको भनाई एक चोटि गाडीधनि गाडी लिन आएको थियो तर मैले वहाँलाई मोटरसाईकल हराउदा प्रहरी कार्यालयमा हालेको मुद्दा उठाई हाल्नु अनि गाडी लिएर जानु भने गाडी धनी सहनीलाई भनेको थिए । पत्रकार महेश सिंहले प्रहरी कार्यालय कन्चनपुरमा मुद्दा साखामा काम गर्ने प्रहरी संग फोनमा कुरा गर्दा उनले भने गाडीको कागज पत्र सबैलिए पठाई दिनु हामीले माथिल्लो निकाय संग कुरा गर्दै छु बताए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया