नवलपरासीमा  ट्रक सहित करिव ३० लाख मुल्य बराबरको सामान बरामद 

३० भाद्र २०७७, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


प्रकाश न्यौपाने 

नवलपरासी, भदौ ३० गते

पश्चिम नवलपरासीमा ओसार पोसारमा संलग्न १ ट्रक सहित २९ लाख ३३ हजार मूल्य बराबरको अबैध मटर प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । मंगलवार नवलपरासीका तीन ठाँउबाट उक्त सामन बरमद गरेको हो ।
 बर्दघाट नगरपालिका वडा नं. १२ भटौलीया स्थित ना ४ ख ४६२५ नम्बरको ट्रकलाई रोकी चेकजाँच गर्दा उक्त ट्रकमा ४२० बोरा मटर ( केराउ) फेला पारी सोधपुछ गर्दा मटर संग सम्बन्धित कुनै पनि कागज पत्र फेला नपरेकोले ट्रक चालक सहित नियन्त्रणमा लिएको हो। उक्त मटर (केराउ) करिब १६ लाख ८० हजार मुल्य बराबरको मटर ( केराउ) र ट्रकके मुल्य १० लाखको ट्रक ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दघाटले नियन्त्रणमा लिएको हो। यसैगरी प्रतापपुर गाउँपालिका वडा नं. २ चाँदनी चोकबाट ८४ हजार मुल्य बराबरको मटर ( केराउ) ईलाका प्रहरी कार्यालय सेमरीले नियन्त्रणा लिएको हो । त्यसैगरी रामग्राम नगरपालिका वडा नं. ४ बाईपासबाट बेवारिसे अवस्था करिब ५० हजार मुल्य बराबरको मटर ( केराउ) जिल्ला प्रहरी कार्यालयले नियन्त्रणमा लिइएको हो। त्यस्तै पाल्हिनन्दन गाउँपालिका वडा नं. १ शंकरपुरमा मोटरसाईकलमा राखी नेपालबाट भारत तर्फ अबैधरुपमा लैजादै गर्दा १९ बोरा करिब ४४ हजार मुल्य बराबरको मटर ( केराउ) सिमा प्रहरी चोकी महेशपुरले नियन्त्रणमा लिएको हो । साथै रामग्राम नगरपालिका वडा नं. ७ उजैनीबाट १४ बोरा करिब ५४ हजार मुल्य बराबरको मटर (केराउ) १३ हजार मुल्य बराबरको २२० पिस सेण्डो भेष्ट र ८ हजार मुल्य बराबरको ६ वटा सानो ग्याँस सिलिण्डर र ग्याँस चुलोमा प्रयोग हुने सामानहरु जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको प्रहरी टोलीले नियन्त्रणमा लिएको जिल्ला प्रहरी कार्यलयले जानकारी दिएको छ । नियन्त्रणमा लिएको ट्रक, चालक,केराउ र अन्य मालसामान आवश्यक कारवाहीको लागि महेशपुर भन्सार कार्यालय पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपरासीले जनाएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • स्थानीय भन्छन् सुमित जस्तै ईन्चार्जको लहानमा खाचो छ
  • रुपन्देहीका शिब राज बेल्बासेको संयोजकत्वमा साझा युवा संगठन प्रदेश नम्बर…
  • प्रधानमन्त्रीका निजी चिकित्सक शाहलाई कोरोना संक्रमण
  • पहिरोबाट विस्थापित ३ परिवारलाई गुल्मी चारपाला रुपन्देही सम्पर्क समाजको सहयोग
  • उपभोक्ता हित संरक्षण समिती नेपालको सिद्धार्थनगर भैरहवा शाखा गठन
  • रोटरीद्वारा इन्ट्रयाक्टरहरुलाई जीवन उपयोगी सीप विकास कार्यशाला
  • शनिवार नेपालमा थपिए १ हजार २०७ जना कोरोना संक्रमित, कुल…
  • कालीगण्डकी स्याङ्जाका युवा व्यावसायिक कृषिमा अभ्यस्त
  • बाघको आक्रमणबाट एक जनाको मृत्यु
  • कंगोमा नेपाली सैनिकमाथि अधिकृतको कुटपिट