गलकोट समाज जापान क्षेत्रिय समिति ५ औं अधिवेशन सम्पन्न,अध्यक्षमा खत्री ,

१ आश्विन २०७७, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


कौरव खत्री- बागलुङ १आश्विन , गलकोट समाज जापान क्षेत्रीय समिति टोकियोमा ५ औं अधिवेशन अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । सम्पन्न अधिवेशनले रमेश कुमार खत्रीको अध्यक्षतामा २६ सदस्यीय कार्यसमिति गठन गरेको छ । कार्य समितिको उपाध्यक्षमा राजु बस्नेत, दुर्गा खत्री,हिमाल कंडेल र दुर्गा थापा रहेका छन् भने सचिवमा दिनेश थापा,सह–सचिवमा रविन के.सी,बसन खत्री,सह–कोषाध्यक्षमा प्रकाश न्यूरे र प्रकास के.सी.,लेखा समिति संयोजकमा कृष्ण गौतम,उपसंयोजकमा सन्तोष पुन र दिपक सुवेदी रहेका छन् ।

त्यस्तै कार्य समितिको सदस्यहरुमा दण्ड के.सी,राजन कंडेल,दिपक सुवेदी,डम्मर खत्री,थम क्षत्री, धन बहादुर खत्री,मिलन गैरे, महेश तुलाचन, गगन खत्री, रामु खत्री, प्रकाश कार्की र तेजेन्द्र सिंह बस्नेत रहेको छन्। पाँचौं अधिवेशन मार्फत नयाँ कार्यसमित चयन गरिएको गलकोट समाज जापानका संरक्षक बेलुकाजी थापाले जानकारी दिएगलकोट समाज जापानका केन्द्रीय अध्यक्ष दिलु खत्रीको प्रमुख आतिथ्ता समाजका केन्द्रीय संस्थापक अध्यक्ष कृष्ण गौचनको विशेष आतिथ्यता रहेको कार्यक्रममा संस्थाका संस्थापक सदस्यहरु,सक्रिय सदस्यहरू लगायतलाई सम्मान गरिएको थियो । सोही अवसरमा संस्थाका सचिव दुर्गा खत्रीले प्रगति प्रतिवेदन प्रस्तुत गरेका थिए भने संस्थाका कोषाध्यक्ष राजु बस्नेतले आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गरेका थिए ।

कार्यक्रममा कार्य समिति सदस्य दिनेश थापाले धन्यवाद मन्तव्य राखेका थिए। टोकियोको सोलमारी मुरा हलमा सम्पन्न कार्यक्रम समाजका अध्यक्ष महेन्द्र साहानीको अध्यक्षता,उपाध्यक्ष रमेश कुमार खत्रीको स्वागत मन्तव्यसँगै शुरु भएको कार्यक्रमको सञ्चालन भने संस्थाका सचिव दुर्गा खत्रीले गरेका थिए । समाजले स्थापनाकाल देखि नै विभिन्न सामाजिक क्षेत्रमा सहयोग गदै आइरहेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • पहिरोबाट विस्थापित ३ परिवारलाई गुल्मी चारपाला रुपन्देही सम्पर्क समाजको सहयोग
  • उपभोक्ता हित संरक्षण समिती नेपालको सिद्धार्थनगर भैरहवा शाखा गठन
  • रोटरीद्वारा इन्ट्रयाक्टरहरुलाई जीवन उपयोगी सीप विकास कार्यशाला
  • शनिवार नेपालमा थपिए १ हजार २०७ जना कोरोना संक्रमित, कुल…
  • कालीगण्डकी स्याङ्जाका युवा व्यावसायिक कृषिमा अभ्यस्त
  • बाघको आक्रमणबाट एक जनाको मृत्यु
  • कंगोमा नेपाली सैनिकमाथि अधिकृतको कुटपिट
  • घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालयकोे टोलीद्वारा उद्योग संघमा आव उद्योगहरु…
  • बाढी पहीरोवाट भएको क्षती वारे कांग्रेस नेताहरु द्धारा निरीक्षण ।
  • बलिउडमा हंगामा : दीपिकाले स्विकारिन् ड्रग्स च्याटको कुरा