मेरो शेयरमा समस्या, लगइन हुन नसक्दा लगानीकर्ताले गर्न पाएनन् शेयर आवेदन

११ आश्विन २०७७, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


केन्द्रिय निक्षेप प्रणालीको मेरो शेयरमा समस्या देखिएको छ ।मेरो शेयरको पेज खुले पनि लगानीकर्ता पेजबाट आफ्नो खातामा लग इन हुन सकिरहेका छैनन् । जसका कारण साधारण शेयर आवेदन गर्नेदेखि दोस्रो बजारमा भएको शेयर कारोबारको राफसाफ समेत प्रभावित बनेको छ ।

मेरो शेयरको वेब पोर्टल खुले पनि लगानीकर्ताले आफ्नो विबरण राखेर लग इन गर्न खोज्दा कनेक्सन फेल भएको पपअप देखाउने गरेको छ । केहीले भने आफ्नो विबरण राखेर लगइन गरे पछि अन्य कृयाकलाप गर्ने क्रममा कनेक्सन फेलको जनाउ दिँदै सिष्टमले टास्क पुरा हुन दिँदैन ।

यसरी प्रणालीमा आएको समस्याले सक्पर्क बिच्छेद भएको जनाउ दिँदै गर्दा लगानीकर्ता भने शेयर आवेदन गर्न बाट बञ्चित भएका छन् । आइतबारदेखि नै जनरल इन्स्योरेन्स कम्पनीले सर्वसाधारणमा शेयर निष्काशन गरिरहेको छ ।

…जनरल इन्स्योरेन्सको आईपीओ खुल्यो, यस्तो छ कम्पनीको प्रक्षेपण…

पछिल्ला दिनमा शेयर निष्काशनका दौरान मेरो शेयरमा आएको समस्या ट्राफिकको रहेको बताइए पनि आइतबारको समस्या के कारणले हो खुलाइएको छैन । सफ्टवेयरमा आएको अधिक चाप र इञ्जिनको व्यवस्तता बढेको भन्दै सिडिएससीले केही दिन अघि मात्र ओटीपीलाई बिस्थापन गर्दै पीन नम्बर प्रयोगमा ल्याएको थियो । यसबाट सिष्टमको व्यवस्तता केही कम हुने अपेक्षा गरिए पनि समस्या झनै बढेको देखिन्छ ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • वालिङको बातावारण सुहाउदो उद्यमशीलताको प्रवद्र्धन गरौं, दीगो आर्थिक बिकास सम्भव…
  • टिभिएस दसैंको आशा योजना अन्तर्गत मदन पोख्रेल खत्रीले जिते अपाचे…
  • पत्रकार भुवन केसी अर्थमन्त्री पौडेलको प्रेस सल्लाहकारमा नियुक्त
  • मुख्यमन्त्री शाहीविरुद्धको अविश्वासको प्रस्ताव बहुमतले अस्वीकृत
  • स्याङ्जाका पहिरो पीडितलाई युरोपका नेपालीले गरे साढे ५ लाख आर्थिक…
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २९ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या आठ सय नाघ्यो
  • गायिका निरुशा भट्टराईको गीत सार्वजनिक
  • रअ प्रमुखसँग भेट नभएको देउवा द्धारा स्पष्ट
  • पहिरोमा परेर ज्यान गुमाएकाको परिवारलाई सहयोग