नेपाली कांग्रेस बुटवल ११ मा इकाई गठन

११ आश्विन २०७७, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल ११ असोज । नेपाली कांग्रेसले संगठन विस्तार अभियानलाई तिब्र बनाएको छ । कांग्रेसले बुटवल वडा न ११ मा संगठन विस्तार अन्तरगत ईकाइ समिति गठन गरेको हो । शिरान गाउ टप मजुवामा आयोजित भेला वाट सर्वसहमतीमा कार्य समिति चयन गरेको हो । मतदान सभापती कृष्णमान कुवंरको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमा बोल्दै कांग्रेस नगर सभापती खेलराज पाण्डेले आफुहरु हरेक वडामा संगठन विस्तार अभियानमा लागेको बताउनु भयो । उहांले विपदका वेला पनि राज्यको अनुभुती जनतामा नभएकोले कांग्रेसलाई पनि सक्रयि हुन नागरिकहरुको आग्रह रहेको उनको भनाई रहेको छ । सो अवसरमा वडा सभापती चित्र वहादुर वर्माले कम्युनिष्टहरुको झुठा
आश्वासनका कारण हिजो मतदान गरेपनि अव कांग्रेसको माग हरेकले गरेको बताउनु भयो ।

भेलाले लक्ष्मी कंडेलको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय ईकाई समिति गठन गरेको छ । जसमा उपाध्यक्ष रत्न वहादुर गुरुङ सचिवमा विक्रम गुरुङ, कोषाध्यक्ष शान्ता न्यौपाने, सहसचिव हरि वहादुर गाह रहेका छन् । त्यसैगरि समितिको सदस्यहरुमा नेत्र पोख्रेल, तारापती गौतम, शरन कुमार वाईवा, सिंह वहादुर पंगेनी लगायत रहेका छन् । त्यसैगरि इकाई समितिको सल्लाहरहरु पनि चयन गरेका छ । जसमा हरि कंडेल सल्लाहकार संरक्षक तथा मिन वहादुर विक, अत्म वहादुर राना र ओम भण्डारीलाई सल्लाहकारमा चयन गरिएको छ । कार्यक्रममा कांग्रेस नगर सदस्य सुवास रायमाझि, बडा सचिब दुर्गा बहादर खत्रि लगायतले बोल्नु भएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • वालिङको बातावारण सुहाउदो उद्यमशीलताको प्रवद्र्धन गरौं, दीगो आर्थिक बिकास सम्भव…
  • टिभिएस दसैंको आशा योजना अन्तर्गत मदन पोख्रेल खत्रीले जिते अपाचे…
  • पत्रकार भुवन केसी अर्थमन्त्री पौडेलको प्रेस सल्लाहकारमा नियुक्त
  • मुख्यमन्त्री शाहीविरुद्धको अविश्वासको प्रस्ताव बहुमतले अस्वीकृत
  • स्याङ्जाका पहिरो पीडितलाई युरोपका नेपालीले गरे साढे ५ लाख आर्थिक…
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २९ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या आठ सय नाघ्यो
  • गायिका निरुशा भट्टराईको गीत सार्वजनिक
  • रअ प्रमुखसँग भेट नभएको देउवा द्धारा स्पष्ट
  • पहिरोमा परेर ज्यान गुमाएकाको परिवारलाई सहयोग