कालीगण्डकीमा नेकपामा पहीरो । युवाहरु सामुहीक रुपमा कांग्रेसमा प्रवेश

१४ आश्विन २०७७, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


जिके पाण्डेय विर्घा । नेकपाको बलीयो स्थान मानीएको कालीगण्डकी गाउंपालीका स्याङ्जाको वडा नं ३ वैघामा नेकपाका नेता कार्यकर्ता नेपाली कांग्रेसमा प्रवेश गरेका छन् । नेकपामा मौलाउदै गरेको भष्ट्रचारका वाट देश अझै पछाडि धकेलीने संकेत देखीएका कारण नेकपा वाट संजय राना र भोज रानाको नेतृत्वमा करीव ३० जना नेता कार्यकर्ता नेपाली कांग्रेसमा प्रवेश गरेका हुन् ।

युवाहरु नेपाली कांग्रेसमा प्रवेश गरे संगै नेपाली कांग्रेसको संगठन अफै मजवुत हुने र भष्ट्रचार विरोधी अभियान सफल वनाउन सहयोग पुग्ने कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी तथा नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापती कुमार रानाले वताउनु भयो । नेपाल तरुण दल कालीगण्डकीका सभापती सुन्दर पाण्डेयको सभापतीत्व तथा सचीव जिके पाण्डेयको सन्चालनमा भएको कार्यक्रमको विशीष्ट अतिथी प्रदेश सभा सदस्य भागवत प्रकाश मल्ल ,पुर्व सांसद शंकर प्रसाद पाण्डेय ,महासमीती सदस्य श्याम वस्याल , महेन्द्र श्रेष्ठ , नेपाल तरुण दलका सचीव चन्द्र राना , पुर्व क्षेत्रीय सभापती अजुन प्रकाश अर्याल नेपाली कांंग्रेसका नेताहरु , देवि प्रसाद अर्याल , पशुपती पाण्डेय शेर वहादुर थापा , नर वहादुर राना , शेर वहादुर आले लयायतको उपस्थीती रहेको थियो ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • वालिङको बातावारण सुहाउदो उद्यमशीलताको प्रवद्र्धन गरौं, दीगो आर्थिक बिकास सम्भव…
  • टिभिएस दसैंको आशा योजना अन्तर्गत मदन पोख्रेल खत्रीले जिते अपाचे…
  • पत्रकार भुवन केसी अर्थमन्त्री पौडेलको प्रेस सल्लाहकारमा नियुक्त
  • मुख्यमन्त्री शाहीविरुद्धको अविश्वासको प्रस्ताव बहुमतले अस्वीकृत
  • स्याङ्जाका पहिरो पीडितलाई युरोपका नेपालीले गरे साढे ५ लाख आर्थिक…
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २९ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या आठ सय नाघ्यो
  • गायिका निरुशा भट्टराईको गीत सार्वजनिक
  • रअ प्रमुखसँग भेट नभएको देउवा द्धारा स्पष्ट
  • पहिरोमा परेर ज्यान गुमाएकाको परिवारलाई सहयोग