प्रहरीद्धारा दुई जर्सी गाई सहित १ लाख ७१ हजार मुल्य बराबरको तस्करीका मालसमान बरामद

१६ आश्विन २०७७, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


प्रकाश न्यौपाने । नवलपरासी, १६ असोज । स्थानिय व्यपारीले भारतबाट अवैध रुपमा नेपाल भित्राई रहेको ८० हजार मुल्य बराबरको २ वटा जर्सी गाई प्रहरीले सरावल गाउँपालिका ४ ललितपुरबाट बरामद गरेको जनाएको छ । जिल्लाको विभिन्न स्थानबाट प्रहरीले १ लाख ७१ हजार मुल्य बराबरको तस्करीका मालसमान बरामद गरेको छ ।

त्यसैगरि नेपालबाट भारत तर्फ अवैध रुपमा लैजादै गरेको १३ हजार ५ सय मुल्य बराबरको ७ बोरामा २ सय २५ के।जी। हरियो मटर केराउ जिल्लाको सरावल गाँउपालिका वडा नं। ७ बर्गदवाबाट प्रहरी टोलीले बरामद गरेको छ । त्यस्तै पाल्हीनन्दन गाउँपालिका २ मुडेराबाट ७८ हजार बराबरको २५ बोरामा ९सय ७५ के।जी। हरियो मटर बरामद गरिएको नवलपरासीका प्रहरी नयाव उपरीक्षक राजु लामाले  जनाकारी दिनु भयो  । बरामद मटर मानिसले साईकल तथा मोटरसाईकलमा राखी लैजादै गर्दा प्रहरी टोलीलाई देखेपछि बोरा फालेर फरार भएका थिए । बरामद ति मालसमानहरु आवश्यक कार्वाहीको लागि महेसपुर भन्सार कार्यालय पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सुमन गुरुङको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग !
  • आप्रवासी परिवार हक हित मञ्च पश्चिम नवलपरासी र ईन्द्रेणी समाजिक…
  • सामुदायिक वन उपभोक्ता महासंघ स्थानिय महासंघ सरावल पश्चिम नवलपरासीको बैठक…
  • रूवाएर “कहिलै आँखा नभिजाउने” भन्छिउ – गजल
  • राप्तीमा ८ सहकारीले अनुदानको मल विक्रि वितरण गर्न पाउने
  • कांग्रेस वरिष्ठ नेता पौडेल पक्राउ
  • नेकपा सचिवालय बैठक २० मिनेट बसेर सकियो
  • विजनेश ईन्कुवेशन कार्यक्रमको कार्यालय उद्घाटन उद्यमशिलता बिकासमा योगदान पुग्ने विश्वास
  • रोटरी क्लव अफ बुटवलको २८ औं चार्टड नाइट सामाजिक क्षेत्रमा…
  • लैगिंक हिंसा विरुद्धको १६ दिने अभियान अन्र्तगत मनरीमा सरोकावाला बीच…