पश्चिम नवलपरासीमा ३ सय ५९ थान अबैध लेडिज कुर्ता बरामद

१९ आश्विन २०७७, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


 

प्रकाश न्यौपाने
नवलपरासी,असोज १८। पश्चिम नवलपरासी प्रहरीले अबैध सामान ओसारपसार गर्ने १ अटोरिक्सा सहित ३५९ थान अबैध लेडिज कुर्ता सुरुवाल बरामद गरेको छ । शुक्रबार बिहान ११ बजे भारतबाट नेपाल तर्फ भन्सार छली अवैध रुपमा लु १ ह १९६४ नं. को अटोरिक्सामा राखि ल्याउदै गरेको ४ बोरामा ३५९ थान लेडिज कुर्ता सुरुवाल ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दघाटबाट खटिएको प्रहरी टोलीले बर्दघाट नगरपालिका १ पुनर्वासबाट अटोरिक्सासहित बरामद गरेको हो ।


बरामद कुर्ता सुरुवालको अन्दाजी १ लाख ९३ हजार ९ सय र अटोरिक्साको मुल्य ३ लाख गरी जम्मा ४ लाख ९३ हजार ९ सय मुल्य बराबर रहेको छ । उक्त कुर्ता सुरुवाल अटोरिक्सामा राखि ल्याउदै गर्दा प्रहरी टोलीलाई देखि अटोरिक्सा र सामान छाडी मानिस भगेका थिए । बरामद १ अटरिक्सा र ३५९ थान लेडिज कुर्ता सुरुवाल आजै आवश्यक कारवाहीको लागि महेशपुर भन्सार कार्यालय बुझाईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सुचना अधिकृत प्रहरी नायव उपरिक्षक राजु लामाले जानकारी दिनुभयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सुमन गुरुङको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग !
  • आप्रवासी परिवार हक हित मञ्च पश्चिम नवलपरासी र ईन्द्रेणी समाजिक…
  • सामुदायिक वन उपभोक्ता महासंघ स्थानिय महासंघ सरावल पश्चिम नवलपरासीको बैठक…
  • रूवाएर “कहिलै आँखा नभिजाउने” भन्छिउ – गजल
  • राप्तीमा ८ सहकारीले अनुदानको मल विक्रि वितरण गर्न पाउने
  • कांग्रेस वरिष्ठ नेता पौडेल पक्राउ
  • नेकपा सचिवालय बैठक २० मिनेट बसेर सकियो
  • विजनेश ईन्कुवेशन कार्यक्रमको कार्यालय उद्घाटन उद्यमशिलता बिकासमा योगदान पुग्ने विश्वास
  • रोटरी क्लव अफ बुटवलको २८ औं चार्टड नाइट सामाजिक क्षेत्रमा…
  • लैगिंक हिंसा विरुद्धको १६ दिने अभियान अन्र्तगत मनरीमा सरोकावाला बीच…