इन्द्रेणीद्धारा शारिरीक अपांगहरुकालागि स्वास्थ्य सामाग्री वितरण

२३ आश्विन २०७७, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


नवलपरासी – असोज २२ । इन्द्रेणी सामाजिक विकास मंच पंचनगरले पाल्हीनन्दनमा अपाङ्गता भएका घरधुरीलाई विभिन्न स्वास्थ्य उपकरणहरु वितरण गरेको छ । कोरोना महामारी विरुद्ध लड्नका लागि अपांगता भएका घरधुरीलाई स्वास्थ्य सामाग्री वितरण गरिएको हो ।

इन्द्रेणी सामाजिक विकास मंच पन्चनगरका अध्यक्ष बद्री सुबेदिको अध्यक्षता तथा पाल्हिनन्दन गाउपालिका वडा न० ६ का वडा अध्यक्ष कृष्ण चन्द्र यादवको प्रमुख अतिथिक्ता तथा वडा सदस्य अनिता सहानी , लवाङी हरिजनको अतिथिक्ता , तथा सामाजिक परिचालक सन्दीप बि०क० तथा राधेरमण तिवारीको उपस्थितिमा सम्पन्न भएको छ ।

पाल्हीनन्दन गाउँपालिका वडा नं। ६ को सनईमा ३५ जना अपांगता भएको घरधुरीलाई लक्षित गरी स्वास्थ्य सामाग्री वितरण गरिएको इन्द्रेणी सामाजिक विकास मंचका सामाजिक परिचालक सन्दीप बि क ले जानकारी दिनुभयो । एक घरधुरीलाई करिव २ हजारका दरले ३५ घरधुरीलाई ७० हजार मुल्य बरावरका स्वास्थ्य सामाग्री प्रदान गरिएको छ । युनाइटेड मिसन टु नेपालको सहयोगमा जिल्लाका पाल्हीनन्दन र प्रतापुर गाउँपालिकामा इन्द्रेणी सामाजिक विकास मंच पंचनगरले परियोजना संचालन गरिरहेको बि०क० ले जानकारी दिनुभयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सुमन गुरुङको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग !
  • आप्रवासी परिवार हक हित मञ्च पश्चिम नवलपरासी र ईन्द्रेणी समाजिक…
  • सामुदायिक वन उपभोक्ता महासंघ स्थानिय महासंघ सरावल पश्चिम नवलपरासीको बैठक…
  • रूवाएर “कहिलै आँखा नभिजाउने” भन्छिउ – गजल
  • राप्तीमा ८ सहकारीले अनुदानको मल विक्रि वितरण गर्न पाउने
  • कांग्रेस वरिष्ठ नेता पौडेल पक्राउ
  • नेकपा सचिवालय बैठक २० मिनेट बसेर सकियो
  • विजनेश ईन्कुवेशन कार्यक्रमको कार्यालय उद्घाटन उद्यमशिलता बिकासमा योगदान पुग्ने विश्वास
  • रोटरी क्लव अफ बुटवलको २८ औं चार्टड नाइट सामाजिक क्षेत्रमा…
  • लैगिंक हिंसा विरुद्धको १६ दिने अभियान अन्र्तगत मनरीमा सरोकावाला बीच…