मन्थली नगरपालिकाको निर्देशन ‘वडाको पायक पर्ने ठाउँ जाउ’

२७ कार्तिक २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
3 Shares


राजिव कार्की /
कात्तिक २७,रामेछाप– रामेछाप जिल्लाको मन्थली नगरपालिकाले मन्थली नगरपालिका अन्तर्गतका सबै वडाहरुलाई सम्बन्धित वडाकोे पायक पर्ने स्थानमा कार्यालय स्थापना गरि सेवा सञ्चालन गर्न निर्देशन दिएको छ । वडा कार्यालको गतिविधि मन्थलीबाट सञ्चालन गरिएको र सम्बन्धित वडाहरुमा जनप्रतिनिध र कर्मचारी नभेटिएको जनगुनासो आएकाले मन्थली नगरपालिका अन्तर्गका १४ वटा वडा कार्यालयहरु सम्बन्धित वडामै स्थापना गरि कार्य सञ्चालन गर्न नगरकार्यकालिकाले निर्देशन दिइएको नगरपालिकाले जनाएको छ । नगर कार्यपालिकाले वडाहरुको स्थलगत अनुगमन गर्ने क्रममा सम्बन्धित वडाहरुमा वडा कार्यालय नरहेको पाइएपछि नगरकार्यपालिकाले सम्बन्धित वडामै कार्यालय स्थापना गरि काम गर्न निर्देशन दिएको हो ।

मन्थली नगरपालिका अन्तर्गतका धरैजसो वडा कार्यालयहरुले सदरमुकाम मन्थलीमा सम्पर्क कार्यालय स्थापना गरि कार्य सञ्चालन गर्दै आइरहेका छन् । जसका कारण एउटा सिफारिसका लागि पनि सेवाग्राही सदरमुकाम आउनुपर्ने बाध्यता छ । सिंहदरवारको अधिकार गाउँगाउँमा पु¥याउने उद्देश्यले संघीय लोकतान्त्रिक व्यवस्थाको मर्म र भावना अनुरुप स्थानीय तहको निर्वाचन र त्यसबाट चुनिएका जनप्रतिनिधिहरुले नै नागरिकहरुलाई सास्ती दिनु दुखःद भएको भन्दै नगरपालिकाले आउँदो मंसिर १५ गते भित्र तोकिएको मापदण्ड बमोजिम सम्वन्धित वडामा कार्यालय स्थापना गरिसक्न निर्देशन समेत दिएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • उपकुलपतिको नियुक्त नहुदाँ पोखरा विश्वविद्यालयमा नेविसंघको रिलेअनसन कायमै
  • एनआरएनए जापानको क्षेत्रीय भेला सम्पन्न
  • अमेरिकामा बस्ने नेपालिलाइ नेपालबाट डलर ल्याउने लैजाने सम्बन्धि जानकारि।
  • मेलम्ची पहिरोमा परी आठ मजदुरको मृत्यु
  • परीक्षा लिन लागेको भन्दै रुपन्देहीका बिद्यार्थी सडकमा
  • गैडहवामा मुख्यमन्त्री ग्रामिण बिकास कार्यक्रम अन्तर्गत १ सय ८० बिपन्न…
  • आज साउन १९ गते सोमबारको राशिफल
  • जिल्ला संगठन बिभागद्धारा स्थानीय तह र वडा सभापतीहरुकालागि प्रशिक्षण सम्पन्न
  • भलवारी ब्याडमिन्टन क्लवको प्रथम साधारण सभा सम्पन्न
  • नेपाल रेडक्रसको तदर्थ समितिको पदवहाली -श्वेत पत्र जारी गरिने