टिम नेपो बुटवलको महिनावारी जनचेतना तथा प्याड वितरण अभियानको पहिलो कार्यक्रम सम्पन्न

२९ आश्विन २०७७, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


मधुसूदन नेपाल,बुटवल –  “स्वस्थ महिनावारी ,हामी सबैको जिम्मेवारी” मुल नारा लिइ टिम नेपो बुटवलले महिनावारी जनचेतना तथा प्याड वितरण अभियान सुरु गरेको छ। उक्त अभियानलाई सुरु गरि आज टिम नेपो बुटवलले पालिन्दन गाउँपालिका वडा-३ कुस्मा नवलपरासी गहि अभियानको पहिलो कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ।


उक्त कार्यक्रममा सभापतिको रुपमा टिम नेपो बुटवलको अध्यक्ष सुमन पोखरेर प्रमुख अतिथिको रुपमा पालिन्द गाउँपालिकाका अध्यक्ष बैजु प्रसाद गुप्ता विशिष्ट अतिथिमा वडा-३ का अध्यक्ष गोधन प्रसाद हरिजन र टिम नेपोका प्रदेश संयोजक अशोक गौतम साथै अतिथिको रुपमा वडा सदस्य जरावती लौनिया, कुस्मा स्वास्थ चौकी प्रमुख राजेन्द्र भण्डारी र नेपो देवदहका अध्यक्ष हस्मुल्लाह खान साथै टिम नेपो बुटवलको सदस्य श्रीजना ज्ञवाली, अमित भण्डारी र सुजल श्रेष्ठको उपस्थितिमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो।

सोही कार्यक्रमको बोल्दै टिम नेपो बुटवलको सम्पदक एलिसा बेल्वासेले कार्यक्रममा उपस्तिथि सम्पूर्णलाई स्वागत गर्दै महिनावारी हुदा गर्नुपर्ने कार्य साथै प्याडलाई प्रयोग गर्न तरिका सिकाइ कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य राख्नु भएको थियो । मन्तव्यकै क्रममा कुस्मा स्वास्थ चौकी प्रमुख ,वडा अध्यक्ष र टिम नेपो प्रदेश संयोजक अशोक गौतमले आफ्नो तर्क बोल्दै मन्तव्य राख्नु भएको थियो।

 


कार्यक्रममा बोल्दै कार्यक्रमको सभापति साथै टिम नेपो बुटवलका अध्यक्ष सुमन पोख्रेलले “यो अभियान यस ठाउँमा मात्रै नभै अबको दिनमा लुम्बिनी प्रदेशको विभिन्न जिल्लामा गहि सबै महिलाहरुमा महिनावारी बारे जनचेतनामूलक बनाउने र प्याडको प्रयोग गर्न सिकाउने भन्दै स्वास्थ महिनावारी हुदा महिलाको मात्रै भुमिका नभएर हामी सबैको जिम्मेवारी हो ” भन्दै कार्यक्रमको समापन गर्नु भएको थियो। कार्यक्रमको संचालन टिम नेपो बुटवलका सचिव मधुसूदन नेपालले गर्नु भएको थियो।

 

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सामूहिक रुपमा आलु खेती गर्दै दलित महिलाहरु
  • सामुदायिक बिद्यालयका बिद्यार्थिलाई शैक्षिक सामाग्री बितरण
  • तिलोत्तमामा ‘गर्भवतीसँग नगर उप–प्रमुख कार्यक्रम’
  • टिप्परको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु
  • ‘बेटर व्रिक–नेपाल कार्य अनुपालक अधिकृतहरुका लागि कार्यशाला गोष्ठि सम्पन्न’
  • मन्त्री अर्यालद्वारा कोटाकोटमा सामुदायिक भवन तथा मंदिर निर्माणकार्यको शिलन्यास
  • युवा नेता भण्डारीले गरे गुल्मेली विद्यार्थीलाई छात्रावृत्तीमा अध्ययन गराउने घोषणा
  • आज आइतबारको राशिफल
  • रिलायन्स लाइफ इन्स्योरेन्सद्वारा रक्तदान
  • महिलाहरुको सक्रियताले दीगो आर्थिक प्रगती सम्भव : अध्यक्ष गैह्रे