टिभिएस दसैंको आशा योजना अन्तर्गत मदन पोख्रेल खत्रीले जिते अपाचे आरआर ३१०

७ कार्तिक २०७७, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


‘टिभीएस दसैंको आशा’ योजना अन्तर्गत शुक्रवार भएको भाग्यशाली विजेता घोषणामा मदन पोखरेल खत्रीले टिभीएस अपाचे आरआर ३१० जितेका छन् । टिभिएस को वेबसाईटमार्फत फारम भरेका उनले बालाजी अटो मोबाइल्स शोरुमबाट उक्त मोटरसाईकल प्राप्त गरेका हुन् । शोरुमका संचालक विशाल जैसवाल र जगदम्बा मोटर्सका प्रबन्धक सन्तोष पारिकले पत्रकार सम्मेलन को आयोजना गरी उनलाई मोटरसाईकलको चाबी हस्तानतरण गरेका थिए ।

गुल्मी जिल्ला निवासी खत्रीले लक्की ड्र बाट पाएको पुरस्कारले दसैंका बेला खुसी प्राप्त भएको बताए । मोटरसार्यकल कम्पनीका पुरस्कार चिनेजानेकै नजिकका व्यक्तिले पाउंछन् भन्ने सोंच पालेको थिएं, उनले भने, यो जिवनकै अत्याधिक खुसी भएको क्षण बन्यो । यस योजनामा सहभागिता जनाउन टिभीएसको मोटरसाइकल खरिद गरेकै हुनुपर्ने थिएन ।

‘टिभीएस दसैंको आशा’ योजना अन्तर्गत टिभीएसको कुनै पनि मोटरसाइकल खरिदमा नगद छुटको रूपमा ९ हजार र स्कुटर खरिदमा ७ हजार रुपैयाँ नगद छुट प्राप्त गर्न सकिने र ५० प्रतिशत डाउन पेमेन्ट गरेर मोटरसाइकल तथा स्कुटर खरिद गर्ने ग्राहकले शून्य प्रतिशत ब्याजदरमा खरिद गर्न सक्ने जगदम्बा मोटर्सका प्रबन्धक सन्तोष पारिकले बताए । त्यस्तै, बम्पर उपहारका रूपमा हरेक साता एकजनाले जित्न सक्ने आरआर ३१० टिभीएसकै सबैभन्दा महँगो मोटरसाइकल रहेको उनले जनाए । हरेक साता हुने लक्की ड्रमा भाग लिन चाहने जो कोहीले टिभीएसको वेबसाइटमा गएर फारम भर्नुपर्नेछ । जसमा मोटरसाइकल नकिन्नेले पनि आफ्नो नाम रजिष्टर गर्न सक्नेछन् भने आरआर ३१० जित्ने अवसर पाउनेछन् । जगदम्बा मोटर्स प्रालि नेपालमा टिभीएस टु ह्विलर्सका लागि एकमात्र आधिकारिक विक्रेता हो । नेपालभर यसका सय भन्दा बढी सेल्स सर्भिस र स्पेयर्स डिलर छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सामूहिक रुपमा आलु खेती गर्दै दलित महिलाहरु
  • सामुदायिक बिद्यालयका बिद्यार्थिलाई शैक्षिक सामाग्री बितरण
  • तिलोत्तमामा ‘गर्भवतीसँग नगर उप–प्रमुख कार्यक्रम’
  • टिप्परको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु
  • ‘बेटर व्रिक–नेपाल कार्य अनुपालक अधिकृतहरुका लागि कार्यशाला गोष्ठि सम्पन्न’
  • मन्त्री अर्यालद्वारा कोटाकोटमा सामुदायिक भवन तथा मंदिर निर्माणकार्यको शिलन्यास
  • युवा नेता भण्डारीले गरे गुल्मेली विद्यार्थीलाई छात्रावृत्तीमा अध्ययन गराउने घोषणा
  • आज आइतबारको राशिफल
  • रिलायन्स लाइफ इन्स्योरेन्सद्वारा रक्तदान
  • महिलाहरुको सक्रियताले दीगो आर्थिक प्रगती सम्भव : अध्यक्ष गैह्रे