सामाजिक अभियान्ता पंगेनी दम्पतीले आश्रममा मनाए दशैं

१० कार्तिक २०७७, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सामाजिक अभियान्ता लाल प्रसाद पङ्गेनी कृष्ण एवम् उहाँकी धर्मपत्नी दिव्या पङ्गेनीले यस वर्षको बडा दशैँ बुटवल स्थित मानवसेवा आश्रममा मनाउनुभएको छ । वर्ष २०७७ को दशै सहयोगापेक्षी आमाबुवा, दिदिबहिनी, दाजुभाइ, बाबुनानीसंगै मानव सेवा आश्रममा मनाउने सोचाइ अनुसार आश्रम पुगि दशैं मनाइयो, पङ्गेनीले बताउनुभयो ।

मानव सेवा आश्रम बुटवलको स्थापना काल देखिका अभिभावक समेत रहेका पङ्गेनी घर घरमा चुल्हो अभियान, मानव अधिकार तथा शान्ति समाज, नेपाल रेडक्रस सोसाइटी, सामाजिक लोकतन्त्र अध्ययन केन्द्र, नेपाल शिक्षक सङ्घ, नेपाल प्रेस युनियन लगायतका दर्जनौं संघरसंस्थाहरुमा आवद्ध हुनुहुन्छ । उहाँले हिजो साझ सैनामैना ३ रुपन्देहीमा दुई परिवारलाई दशैमा चुल्हो बाल्न सहयोग गर्नुभएको थियोे ।कोभिड १९ ले पारेको वर्तमान विषम परिस्थितिमा सैनामैना नगरपालिकामा मात्रै करिब २०० परिवारलाई खाद्यान्न सामग्रीको माध्यमबाट चुल्हो बाल्न सहयोगीको भुमिका निर्बाह गर्नुभएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सामूहिक रुपमा आलु खेती गर्दै दलित महिलाहरु
  • सामुदायिक बिद्यालयका बिद्यार्थिलाई शैक्षिक सामाग्री बितरण
  • तिलोत्तमामा ‘गर्भवतीसँग नगर उप–प्रमुख कार्यक्रम’
  • टिप्परको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु
  • ‘बेटर व्रिक–नेपाल कार्य अनुपालक अधिकृतहरुका लागि कार्यशाला गोष्ठि सम्पन्न’
  • मन्त्री अर्यालद्वारा कोटाकोटमा सामुदायिक भवन तथा मंदिर निर्माणकार्यको शिलन्यास
  • युवा नेता भण्डारीले गरे गुल्मेली विद्यार्थीलाई छात्रावृत्तीमा अध्ययन गराउने घोषणा
  • आज आइतबारको राशिफल
  • रिलायन्स लाइफ इन्स्योरेन्सद्वारा रक्तदान
  • महिलाहरुको सक्रियताले दीगो आर्थिक प्रगती सम्भव : अध्यक्ष गैह्रे