कलाकार मनोज गजुरेललाई कोरोना संक्रमण

११ कार्तिक २०७७, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं, कात्तिक ११ : कलाकार मनोज गजुरेललाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । कोरोना संक्रमणसँग मिल्दोजुल्दो लक्षण देखिएपछि स्वास्थ्य परीक्षण गराउँदा रिपोर्ट पोजेटिभ आएको गजुरेलले फेसबुक स्टाटसमा लेखेका छन् । यसअघि गजुरेलका दाजुलाई पनि कोरोना संक्रमण भएको थियो। उनले दाजुलाई अस्पताल लैजाने–ल्याउने गरेका थिए ।

गत विहीबारदेखि सामान्य टाउको देख्ने र ज्वरो आउने गरेको थियो । शनिबार ढाडको दुखाइ महसुस भएपछि उनले आइतबार पीसीआर टेष्ट गरेका थिए । सोमबार कोरोना संक्रमण पुष्टि भयोु, गजुरेलले स्टाटसमा लेखेका छन्। उनले आफूमा गाह्रो हुने खालका लक्षणहरु नदेखिएको र गत विहीबारदेखि नै आइसोलेसनमा रहेको बताएका छन् । ‘मलाई अहिले गाह्रो हुनेखालका सिमटम्स छैनन् तर पनि आफू र अरुको स्वास्थ्यलाई ध्यानमा राखेर गुप्तवासमा रहेको जानकारी गराउन चाहान्छु,’ उनले सामाजिक सन्जालमा लेखेका छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया