सवल नेपालकर्मी पत्रकार न्यौपाने सहित थप ५ जनामा कोरोना संक्रमण

१९ कार्तिक २०७७, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


नवलपरासी – पश्चिम नवलपरासीमा बुधबार सबल नेपालकर्मी प्रकाश न्यौपाने सहित थप पाँच जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । जिल्लाको बर्दघाट नगरपालिकामा एक जना, सुनवल नगरपालिका र सरावल गाउँपालिकामा २–२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ । आज थपिएकासँगै जिल्लामा संक्रमितको संङ्ख्या एक हजार ४३ पुगेको छ ।

लम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालको ल्यावमा गरिएको परिक्षणका क्रममा सुनवल नगरपालिका वडा नम्बर ३ की २९ वर्षीय महिला र वडा नखुलेका ७६ वर्षीय वृद्धमा कोरोना देखिएको छ । यस्तै सरावल गाउँपालिका वडा नम्बर १ का ३१ वर्षीय पुरुष र २४ वर्षीय महिलामा संक्रमण पुष्ट भएको छ । नगरपालिका वडा नम्बर ९ निवासी प्रकाश न्यौपानेलाई पनि कोरोना संक्रमण भएको हो । विगत केही दिन यता आफू नजिक रहेकालाई स्वास्थ्यको ख्याल गर्न समेत उहाँले आग्रह गर्नुभएको छ । न्यौपाने अहिले होम आइसोलशनमा बस्नु भएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • गल्याङ जेसिजद्वारा ७५ जना वृद्धवृद्धालाई सम्मान ।
  • सुमन गुरुङको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग !
  • आप्रवासी परिवार हक हित मञ्च पश्चिम नवलपरासी र ईन्द्रेणी समाजिक…
  • सामुदायिक वन उपभोक्ता महासंघ स्थानिय महासंघ सरावल पश्चिम नवलपरासीको बैठक…
  • रूवाएर “कहिलै आँखा नभिजाउने” भन्छिउ – गजल
  • राप्तीमा ८ सहकारीले अनुदानको मल विक्रि वितरण गर्न पाउने
  • कांग्रेस वरिष्ठ नेता पौडेल पक्राउ
  • नेकपा सचिवालय बैठक २० मिनेट बसेर सकियो
  • विजनेश ईन्कुवेशन कार्यक्रमको कार्यालय उद्घाटन उद्यमशिलता बिकासमा योगदान पुग्ने विश्वास
  • रोटरी क्लव अफ बुटवलको २८ औं चार्टड नाइट सामाजिक क्षेत्रमा…