बुटवलमै पहिलो पल्ट ओ या! आखिर के हो त ओ या ?

प्रकाशित मिति:

बुटवल- लुकेका प्रतिभा खोजी गरि उनिहरुलाई बाटो देखाउने साथै कार्यक्रमको लागि विभिन्न कार्यक्रमहरुमा सामेल गराउने उदेश्यले बुटवलको कालिका माध्यमिक बिधालयमा अध्यनरत बिद्यार्थीहरुको समुहले बुटवलमै पहिलो पल्ट ” Stand up ” कमेडी शो सुरु गरेका छन।


कक्षा १२ मा ब्यबस्थापन संकायमा अध्यन गर्दै आएको र पछिल्लो समय आफुले पनि कमेडी गर्दै आएको र साथै आफ्नो छ जनाको टोलि बनाइ ओ या !! ” Ohh Yaah ” नामक ” Stand up” कमेडी शो सुरु गरेका हुन । सुज्जल श्रेष्ठ , रजनिश अर्याल , शुभम कोइराला ,अशान वर्सी , प्रकाश भण्डारी र सगुन ज्ञवालीको टोलि मिले संचालनमा ल्याएको हो ।

“प्रस्तुति दिनको लागि सहभागीले दुईवटा माध्यम बाट प्रस्तुति दिने छन । जस्मा ओपन माइक र फाइनल शो राउन्ड हुनेछ । ओपन माइक शोमा सहभागीहरुले आफुले बनाएको कमेडी ओ या !! मा देखाउन सक्ने छन साथै आफ्नो फाइनल शो राउन्डको लागि पनि प्रयास गर्न सक्नेछन । फाइल शो राउन्डको लागि सहभागीले सर्व प्रथम फम भर्नु पर्नेछ। फर्म भरे लगेतै सहभागीहरुले आफ्नो प्रस्तुति देखाएसी उनिहरुको भिडियो ” ohh yaah ” युटुब बाट राखिने र सहभागीलाई बाहिर आफ्नो प्रस्तुति दिनको लागि विभिन्न ठाउँमा लगिने छ। जस्ले गर्दा सहभागीलाई आफ्नो प्रतिभा देखाउनको लागि ठाउँ बन्ने” शो को ब्यबस्थापन सुज्जल श्रेष्ठले जानकारी दिए।

“अहिले यो हाम्रो सुरुवात हो , आगामी दिनहरुमा हामिले कार्यक्रमहरु ल्याउने सोचमा रहेको र हरेक ठाउँ बाट जुन सुकै उमेरको मानिसले हामीलाई सम्पर्क गर्न वा ओ या मा आफ्नो प्रस्तुत दिन सक्नेछ” रजनिश अर्याल । साथै अन्य केही यस शोको बारेमा सम्पर्क लिन परेमा Oh Yaah नामक फेसबुक्क पेजमा गहि अन्य थप जानकारी लिन पनि सकिने बताएका छन । उक्त शो बुटवल कालिकानगर स्थित शिवलय मन्दिर बाट १०० मिटर पछाडि रहेको छ।