प्रदेश नम्वर ५ को प्रदेश सभा बैठक आगामी मंसिर दोश्रो साता बस्ने तयारी

२९ कार्तिक २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
5 Shares


प्रदेश नम्वर ५ को प्रदेश सभा बैठक मंसिर दोश्रो साता बस्ने गरी तयारी सुरु भएको छ । सरकारले औपचारिक निणर्य गरेर प्रदेश प्रमुखबाट बैठक आब्हान गरेको पत्र नआएको भएपनि मंसिर दोश्रो साताबाट बैठक सुरु गर्ने अनौपचारिक कुराकानी भएको सभामुख पुर्ण बहादुर घर्तिले जानकारी दिनु भयो । उहाले दोश्रो साता बस्ने बैठकका लागि प्रदेश सभाले तयारी गरीसकेको पनि बताउनु भयो ।
यस्तै प्रदेश सरकारका प्रवक्ता भौतिक योजना तथा पुर्वाधार बिकास मन्त्रि बैजनाथ चौधरीले प्रदेश प्रमुख र सभामुख संग मुख्यमन्त्रिले अनौपचारिक छलफल गरी मिति तय गरेपछी मन्त्रिपरिषदको बैठकबाट निणर्य गरी प्रदेश प्रमुखमा शिफारिस गरेपछी बैठक आब्हान हुने बताउनु भयो । उहाले मंसिर दोश्रो सता बैठक सुरु भएपछी बिजनेसको समस्या नहुने बताउनु भयो । गत साउन २४ गते बिजनेश बिहीन भएर दोश्रो अधिबेशन सकिएको थियो । अबको अधिवेशन सुरु हुँदा ४० विधेयक तयार हुने मन्त्रि चौधरीले बताउनु भयो। अहिलेसम्म ३६ विधेयकका अवधारणापत्र मन्त्रिपरिषद्बाट स्वीकृत भएर काम अघि बढेका छन् । तीमध्ये १२ विधेयक तयार भइसकेका छन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • क्ञ्चन गाउपालिकामा क्वारेन्टाइ हट्यो,संक्रमण रोकथाम गर्न सहयोग गर्ने सबैलाई गाउपालिका…
  • गणेशमान सिंहको स्मृतिमा नेबिसंघ द्वारा काठमाडौंमा दिप प्रज्वलन
  • सिरहाको लहानमा गणेश मान सिंहको स्मृति दिवस सम्पन्न
  • जनप्रतिनिधिद्वारा बाढी प्रभावित क्षेत्रको स्थलगत अनुगमन
  • नवलपरासीमा पनि मनाइयो राष्ट्रिय परिवार नियोजन दिवस
  • शैक्षिक क्षेत्र सुधारको माग गर्दै शिक्षामन्त्रीलाई संयुक्त विद्यार्थी संगठनको पत्र
  • (एमसिसी )  बुंँदा परिमार्जन गरेर भए पनि अनुमोदन हुन्छ :…
  • शुदोधन गाउँ पालिका २ बनगाइमा एक युवकको हत्या
  • तिलोत्तमामा विनाधितो सहुलियतपूर्ण कर्जा
  • रैना र हरभजन नखेल्दा चेन्‍नईले टिम कसरी मिलाउला ?