रुपन्देही नागरिक समाजले एम्बुलेन्स सेवा सञ्चालन गर्ने

प्रकाशित मिति:

रुपन्देही नागरिक समाजले एम्बुलेन्स सेवा सञ्चालन गर्ने भएको छ । विभिन्न सामाजिक व्यक्तित्वहरुको आर्थिक सहयोगमा खरिद गरिएको एम्बुलेन्स मँगलबार तिलोत्तमामा आयोजित एक कार्यक्रमका बीच सार्वजनिक गरिएको छ । बुटवल निवासी चुन्न प्रसाद पौडेल, नरिश्वर पौडेल र भुमिराज पौडेलले आफ्ना आमा पार्वती देवी र बुबा पशुपति पौडेल तथा कमल किशोर मालपानी, बिजय कुमार मालपानी, उमाशंकर मालपानीको आमा यशोदा देवी, बुबा बालकृष्ण मालपानीको स्मृतीमा संयुक्त रुपमा नागरिक समाजलाई एम्बुलेन्स दान गरेका हुन् ।

रुपन्देही नागरिक समाजका अध्यक्ष रेशम केसीले सहयोग दातालाई आभार व्यक्त गर्दै विपन्न तथा गरिब समुदायहरुलाई विशेष छुटसहित एम्बुलेन्स सञ्चालन गरिने प्रतिवद्धता व्यक्त गरे ।नागरिक समाजका संरक्षक पुर्व मन्त्री प्रकास चित्रकारले सहयोगीहरुले व्यवसायमुखी भन्दापनि सेवामुखी भएर एम्बुलेन्स सञ्चालन गर्न आग्रह गरे ।नागरिक समाजका जिल्ला सचिव दिपक रोकाको सञ्चालनमा भएको कार्यक्रममा उपाध्यक्ष श्रीराम गुप्ताले स्वागत गरेका थिए । कार्यक्रममा संजीवनी कलेजका संस्थापक होमराज बस्याल, सल्लाहकारहरु इश्वरी चापागाइ, टेक बहादुर थापा, तारा आचार्य, शिव खत्री, उपाध्यक्ष शारदा पोखरेल, कोषाध्यक्ष चन्द्र बहादुर रोका लगायतको उपस्थितीमा एम्बुलेन्स सार्वजनिक गरिएको थियो ।

बुटवल उपमहानगरसँग समन्वय गरी एम्बुलेन्स संचालनमा ल्याइने सल्लाहकार इश्वरी चापागाइले जानकारी गराए । सो अवसरमा संजीवनी कलेजका संस्थापक बस्यालले नागरिक समाजको आजीवन सदस्यता ग्रहण गर्दै चालिस हजार नगद दान गर्ने घोषणा गरे । यसैगरी एम्बुलेन्स दाता चुन्नप्रसाद पौडेलले एक वर्षको संचालन खर्च समेत व्यहोर्ने घोषणा गरे ।