सरकारलाई असफल वनाउने षडयन्त्र भयो : गृहमन्त्री थापा

४ मंसिर २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
18 Shares


गृहमन्त्री रामबहादुर थापाले सरकारलाई असफल बनाउन विभिन्न षडयन्त्र भइरहेको बताएका छन्। ‘यतिबेला एकता भाड्न, सरकारलाई असफल बनाउनका लागि विभिन्न षडयन्त्रहरु हुँदैछन्। यसबाट जोगिएर अघि बढ्नु पर्ने अवस्था छ सोमबार फिदिममा कार्यकर्ता भेटघाट कार्यक्रममा उनले भने। हिजो कम्युनिस्टलाई फुटाएर शासन गरेकाहरु निक्कै आक्रमक तथा चिन्तित देखिएको भन्दै मन्त्री थापाले प्रतिक्रियावादीले गम्भीर किसिमको षडयन्त्र गरिरहेको दाबी गरे। फेरि फुटाएर शासन गर्न सकिन्छ कि भन्ने दाउ हेरिरहेका छन्। गम्भीर षडयन्त्रको समाना गर्नुपर्ने अवस्था छ। सरकारलाई असफल बनाएर विघटनको बाटोमा लैजाने, एकता भाड्न खोज्ने तथा संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्रलाई असफल बनाउनका षडयन्त्र गरिँदै छ। तर त्यो सफल हुँदैन थापाले भने। सरकारले समृद्धिका लागि महत्वपूर्ण काम अघि बढाउने र काम गरेर देखाउने उनको भनाई छ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बाँकेमा गाडी दुर्घटना हुदा ११ जनाको मृत्यु भयो
  • आज सोमबारको राशिफल
  • स्याङ्जा र तनहुँका थप तीन जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि
  • यसै वर्षको अन्तमा कोरोनाको भ्याक्सिन विश्वबजारमा आउने दाबी
  • निःशुल्क पीसीआर परीक्षण गर्न सर्वोच्चको आदेश
  • अमेरिकामा चारसय स्वास्थकर्मीलाई नेपालीले खुवाए खाना
  • बुटवलको कोरोना विशेष अस्पतालबाट निको भएर चार जना घर फर्किए
  • नवलपरासीमा नंया प्रहरी प्रमुख आएसंगै तस्करहरुको भागाभाग
  • लकडाउन लम्ब्याउने हो भने नागरिकहरुको हेरचाह गर्ने सम्पूर्ण जिम्मेवारी राज्यले…
  • आँधिखोला लघुवित्त वित्तिय संस्था द्वारा प्रदेश–५को विपद् ब्यवास्थापन राहत कोषमा…