पेजेन्ट नेपालको आयोजनामा मङ्सिर ७ गते पेजेन्ट फेशन शो हुने

५ मंसिर २०७५, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
141 Shares


पेजेन्ट नेपालको आयोजनामा बुटवलमा पहिलो पटक पेजेन्ट फेशन शो बुटवल हुने भएको छ । उक्त फेशन शोमा रुपन्देही तथा आसपासका जिल्लाका ४५ जनाले भाग लिंदै छन् । विवाहित र अविवाहित दुवै समूहलाई जोडिने शोमा ५ जना पुरुष, केही विवाहित महिला र युवतीहरुले सहभागिता जनाउने पेजेन्ट नेपालका ईभेन्ट डाईरेक्टर ममता बस्नेतले जानकारी दिनुभयो । फेशन शो को बारेमा जानकारी दिन आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै ईभेन्ट एसोसिएट्स गोपाल अधिकारीले पछिल्लो समय विकृतिको रुपमा फैलिएको फेशन शोलाई रोक्ने उद्धेश्यले संस्कृति झल्किने खालका पहिरन सहित सहभागिलाई र्याम्पमा उतारिने बताउनुभयो ।
बुटवलमा पहिलो पटक आयोजना हुन गईरहेको उक्त शोमा सहभागि हुनेले निशुल्क सहभागिता जनाउन पाउनेछन् र उनीहरुले विभिन्न विधामा एक हप्ताको निशुल्क तालिम समेत प्राप्त गरेका छन् । फेशन शोमा उत्कृष्ट हुनेलाई राष्ट्रिय तथा अन्र्तराष्ट्रिय स्तरमा सहभागि गराईने ईभेन्ट पब्लिक रिलेशन कोअर्डिनेटर नितु कोइरालाले बताउनुभयो । पेजेन्ट शो बुटवलको ईट्टाभट्टी स्थित एसियन रिसोर्टमा यही मङ्सिर ७ गते दिउंसो १ बजेबाट शुरु हुने जनाईएको छ । फेशन शो हेर्नका लागि दर्शकहरुलाई रु ५०० को टिकट राखिएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • निजि बिद्यालय भन्छन –“सरकारको निणर्य कार्यन्वयनमा समस्या छ ।”
  • घरबहाल छुट दिन सरकारले गरेको अनुरोधको स्वागत
  • विपन्न परिवारलाई खाद्यान्न वितरण
  • कोरोनाकोषमा पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र द्धारा दुई करोड सहयोग
  • पोर्चुगलमा संगै वस्ने ८ नेपाली कोरोना संक्रमित
  • कोरोना संक्रमणको उपचारमा आशाका किरण देखिए : डा. रवीन्द्र पाण्डेय
  • कोरोना अस्पतालको लापरवाहीले पतीको मुत्य भएको पत्नीको दावि , छानवीन नभएसम्म…
  • गल्याङमा एक सय दश जना होम क्वारेन्टाइनमा
  • साँझ आमा डेरा फर्कदा उनिहरुले बुझीसकेका थिए–‘अब हामी टुहुरा भयौं’
  • राप्ती गाउँपालिकाले आर्थिक अवस्थाका आधारमा राहत वितरण गर्ने