तेक्वाण्डो अन्तराष्ट्रिय च्याम्पियन सिप २०१८ मा रजत पदक प्राप्त गर्न सफल प्रतिक शर्मालाई विद्यालयमा सम्मान

६ मंसिर २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
6 Shares


थाइल्याण्डमा सम्पन्न भएको तिरक तेक्वाण्डो अन्तराष्ट्रिय च्याम्पियन सिप २०१८ मा रजत पदक प्राप्त गर्न सफल रुपन्देहीका प्रतिक शर्मालाई विद्यालयले सम्मान गरेको छ । गणेश ज्ञानज्योति पब्लिक हाई स्कूल सेमलारका विद्यार्थी शर्माले थाइल्याण्डमा सम्पन्न भएको तेक्वाण्डो प्रतियोगितामा २४ देशका खेलाडीलाई पछि पार्दै रजत पदक प्राप्त गर्न सफल भएका हुन । उनलाई एक कार्यक्रमको आयोजना गरि विद्यालयले बाजागाजा रयाली सहित शहर परिक्रममा गरी सम्मान गरेको छ । रजत पदक प्राप्त गर्न सफल गविद्यार्थी शर्माले रुपन्देही जिल्लाई नै प्रतियोगिताबाट अन्र्तराष्ट्रिय स्तरमा चिनाउन सफल भएको विद्यालय ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष प्रेम शर्मा काफलेले बताएका छन । यसै बिचमा विद्यालयले विद्यार्थीको क्षमता बृद्धिको लागि खेल महोत्सव २०७५ सञ्चालन गरिएका विद्यालयका प्रिन्सिपल कुलराज शर्माले जानकारी दिनु भयो । कार्यक्रममा हाजिरिजवाफ, दौड, नृत्य , गायन प्रतियोगिता आयोजना गरिएको उँहाले जानकारी दिनु भयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • आमा’ को अष्ट्रेलिया र अमेरिका रिलिज घोषणा
  • अस्ताए विश्वकै  होचा खगेन्द्र थापा 
  • प्रधानमन्त्री ओली र जापानी उपमन्त्रीबीच भेट
  • पत्रकार थापा र पुर्व खेलाडी साहानी जापानमा सम्मानित
  • सगरमाथा रनिङ्ग शिल्डको उपाधी अन्नपुर्णलाई
  • खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ताको अन्र्तकृया कार्यक्रम सम्पन्न
  • तेस्रो मदन भण्डारी फुटसल प्रतियोगिताको उपाधि न्यु होराईजनलाई
  • प्रशासन कार्यालय गुल्मीमा ग्लोबल आईएमई बैंकको एक्स्टेन्सन काउन्टर
  • प्रथम गुल्मी मुसिकोट महोत्सवमा सर्वाधिक राशीको भलिवल प्रतियोगिता हुदै
  • अवध स्वायत्त प्रदेशद्धारा बनफडानी तत्काल नरोके कारवाही गर्ने (विज्ञप्तीसहित)