तेक्वाण्डो अन्तराष्ट्रिय च्याम्पियन सिप २०१८ मा रजत पदक प्राप्त गर्न सफल प्रतिक शर्मालाई विद्यालयमा सम्मान

६ मंसिर २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
6 Shares


थाइल्याण्डमा सम्पन्न भएको तिरक तेक्वाण्डो अन्तराष्ट्रिय च्याम्पियन सिप २०१८ मा रजत पदक प्राप्त गर्न सफल रुपन्देहीका प्रतिक शर्मालाई विद्यालयले सम्मान गरेको छ । गणेश ज्ञानज्योति पब्लिक हाई स्कूल सेमलारका विद्यार्थी शर्माले थाइल्याण्डमा सम्पन्न भएको तेक्वाण्डो प्रतियोगितामा २४ देशका खेलाडीलाई पछि पार्दै रजत पदक प्राप्त गर्न सफल भएका हुन । उनलाई एक कार्यक्रमको आयोजना गरि विद्यालयले बाजागाजा रयाली सहित शहर परिक्रममा गरी सम्मान गरेको छ । रजत पदक प्राप्त गर्न सफल गविद्यार्थी शर्माले रुपन्देही जिल्लाई नै प्रतियोगिताबाट अन्र्तराष्ट्रिय स्तरमा चिनाउन सफल भएको विद्यालय ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष प्रेम शर्मा काफलेले बताएका छन । यसै बिचमा विद्यालयले विद्यार्थीको क्षमता बृद्धिको लागि खेल महोत्सव २०७५ सञ्चालन गरिएका विद्यालयका प्रिन्सिपल कुलराज शर्माले जानकारी दिनु भयो । कार्यक्रममा हाजिरिजवाफ, दौड, नृत्य , गायन प्रतियोगिता आयोजना गरिएको उँहाले जानकारी दिनु भयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया