मिलिजुलीको अधिवेशन सम्पन्न,, नयां नेतृत्व चयन

१६ मंसिर २०७५, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
5 Shares


मिलिजुली बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्था लिमिटेड तिलोत्तमा ८ सुर्यपुरा रूपन्देहीको १७ औं बार्षिक साधारण सभा तथा छैटौं अधिवेशन शनिबार सम्पन्न भएको छ । अधिवेशनले हिरालाल खनाल अध्यक्ष र प्रतिमा भट्टराई भूषाल उपाध्यक्ष रहेको ९ सदस्यीय नयाँ कार्यकारी समिति चयन गरेको छ भने सदस्यहरूमा क्रमशस् चोम प्रसाद खनाल, यम प्रसाद न्यौपाने, डिल्लीराज भण्डारी, कमला तिवारी पाण्डे, सुर्य बहादुर थापा, अप्सरा पाठक र कृष्णराज पाण्डेलाई सर्वसम्मत सदस्य पदमा निर्वाचित गरेको छ । अधिवेशनले तेज प्रसाद भट्टराईको संयोजकत्वमा ३ सदस्यीय लेखा समिति समेत चयन गरेको छ । जसको सदस्यमा भैरवमान सुवेदी र सुवास गैह्रे चयन भएका छन ।
यसअघि संस्थाका निवर्तमान अध्यक्ष तोयनारायण पन्थको अध्यक्षता एंव जेष्ठ सदस्य विष्णु कुमारी ज्ञवालीको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न साधारण सभाले ५ करोड ७७ लाख ७० हजार ६ सय १० रूपिया बराबर बार्षिक आयब्यय विवरण सार्वजनिक गरेको थियो । कार्यक्रममा संस्थाका सल्लाहकार यज्ञ गैह्रे, यमनाथ पाण्डे लगायतले मन्तब्य दिएका थिए ।
कार्यक्रममा पूर्व उपाध्यक्ष हुम प्रसाद पाठकले स्वागत र प्रतिमा भट्टराई भूषालले कार्यक्रमको संन्चालन गरेकी थिइन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बिमा अभिकर्ता र सर्भेयरको इजाजतपत्र नवीकरण वैशाख मसान्तसम्म
  • नेविसंघ स्याङ्जाका नेता मानन्धरलाई रिहाई गर्न नेविसंघ महामन्त्री पाण्डेयको चेतावनी
  • लालबन्दीले स्थापना गरेको विपन्न सहायता कोषमा साँढे ११ लाख संकलन
  • लकडाउन र प्रदेश सांसदका खान्की : जिम्बुले झानेको दालदेखि डम्फे…
  • घरबेटीले चिकित्सकलाई भने अवदेखि बाहिरै बस्नुस्
  • कोरोनाका कारण विश्वभर १० लाख संक्रमित, ५३ हजार वढीको मृत्यु
  • शिरानटेकले समाचार डिलेट गरेको स्विकार गर्दै माफि माग्यो
  • कहिले ढल्ने हो यो लामो रात ? : रवीन्द्र समीर
  • सुनौली नाकाबाट उद्धार गरिएकी २३ दिनकी सुत्केरीको दिल्ली–नेपाल यात्रा ।
  • सुगर र प्रेसरका बिरामीलाई कोरोना संक्रमणको जोखिम