वडा अध्यक्षहरुलेनै रुपन्देहीको कोटहीमाई गाउँपालिकाको कार्यालयमा तालाबन्दी

प्रकाशित मिति:

रुपन्देहीको कोटहीमाई गाउँपालिकाका कर्मचारी कार्यालयमा नआएको भन्दै वडा अध्यक्षहरुले पालिकाको कार्यालयमा तालाबन्दी गरेका छन् । आइतबार वडा नम्बर ३ का अध्यक्ष चन्द्रभान यादव र ४ का अध्यक्ष ओमप्रकाश पाण्डेले असार मसान्तमा जनताको काम गर्ने बेलामा कोही पनि पालिका कार्यालयमा नआएकाले तालाबन्दी गरिएको जानकारी दिए । काम गर्ने बेलामा कर्मचारी नआएकोले आफुहरु बाध्य भएर तालाबन्दी गरिएको उनीहरुले बताए । कोटहीमाई गाउँपालिका रुपन्देहीको दणिक्षी क्षेत्र मर्चवारमा पर्दछ ।

अध्यक्ष यादवले गाउँपालिकामा अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत, लेखा अधिकृत र प्राविधिक कोही पनि कार्यालयमा नआएको बताए । यद्यपि, गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत दुर्गा गौडले तालाबन्दीबारे आफूलाई जानकारी नभएको जानकारी दिए । उनले आफु बिरामी भएका कारण कार्यालय जान नसकेको बताए ।