समाज सेवा अभियान रुपन्देही कतार द्वारा मुर्गौला पिडित लाई आर्थिक सहयोग

१७ मंसिर २०७५, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
137 Shares


रुपन्देही को सियारि गाउँपालिका वडा नम्बर ५ छपिया निवासी नारायण प्रसाद गौतम को दुबै मुर्गौला प्रत्यरोपण को लागि समाज सेवा अभियान रुपन्देही कतार ले ३५ हजार रुपैया आर्थिक सहयोग गरेको छ। सो रकम सस्था का नेपाल समयोजक शिव पराजुली बर्तमान सचिब कृष्ण प्रसाद न्यौपाने , सदस्य राज अर्याल तथा पुर्ब सचिब तथा नेपाल सदस्य गोपाल तिवारी को तथा लायन्स क्लब अफ बुट्वल सयपत्री का अध्यक्ष रोशनी पान्डे ,पुर्ब सचिब कमला बस्नेत , पार्बती श्रेष्ठ को उपस्थिति मा नगद रकम पिडित का बुबा शालिक राम गौतम लाई उहाकै निवास पुगेर रकम हस्तान्तरण गरेको सस्था का नेपाल समयोजक शिव पराजुली ले जानकारी दिएका थिए।
प्रदेस बाट आर्थिक रकम संकलन गर्न को लागि समयोजक को भुमिका निर्बाह गरेका सस्था का सह कोषाध्यक्ष मनोज कुँवर तथा सम्पुर्ण सहयोगी मन हरु लाई सस्था का अध्यक्ष डिल्लीराम भट्टराई ले धन्यवाद दिदै आगामी दिन हरु मा पनि यहाँ हरुको सहयोग को अपेक्षा गरेको कुरा जानकारी गराएका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • दुई दिने सिएफएलजिको कार्य सम्पादन समिक्षा तथा कागजात व्यवस्थापन कार्यशाला…
  • तिर्थराज राष्ट्रिय पत्रकारिता पुरस्कार २०७६ समारोहलाई सम्बोधन गर्न सिटौला नवलपुर…
  • नेपाल भ्रमण वर्ष : पाँच हजार व्यक्तिलाई पर्यटकीय तालीम दिइने
  • नेकपा सचिवालय बैठक सोमबार बस्ने
  • दोस्रो भीरकोट महोत्सव फागुनमा- ‘पर्यटन बर्ष सफल बनाउन महोत्सव’
  • विवाह पछि ऋचा भन्छिन् : ‘माया अनि आर्शिवाद सदैब यसरी…
  • ‘यो स्वर्ण दूध बेचेर मलाई कलेज पढाउने आमालाई’
  • भ्वाइस अफ नेपाल जितेपछि राम लिम्बु ट्रफी लिएरै पहिलो पटक…
  • साग पुरुष बास्केटबल : नेपाल सेमिफाइनलमा
  • जापानी नागरिकको संस्थामा नेपाली अध्यक्ष