सुझाब पौडेलको नेतृत्वमा अनेरास्ववियु क्याम्पस कमिटी गठन

१९ मंसिर २०७५, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
51 Shares


दिपक न्यौपाने  \लुम्बिनी इन्जिनियरीङ कलेज भलवारीमा अनेरास्वबियु कमिटी गठन गरिएको छ । सुझाब पौडेलको नेतृत्वमा ४१ सदस्यीय कमिटी गठन गरिएको हो । जसको बरिष्ठ उपाध्यक्षमा किरणबिक्रम कुवर रहनु भएको छ भने सचिबमा सिना घिमिरे र कोषाध्यक्षमा आशिष गौतम चयन हुनुभएको छ । यसैगरी कमिटी गठन भएलगत्तै कक्षागत कमिटिहरु समेत गठन गरिएको नवनिर्वाचित अध्यक्ष पौडेलले जानकारी दिए ।

कार्यक्रममा बोल्दै पौडेलले बिधार्थि हकहितका निम्ति आफु र सम्पुर्ण कमिटि लागी पर्ने प्रतीबद्धता जनाए । कार्यक्रममा अनेरास्ववियु रुपन्देहिका अध्यक्ष लेखनाथ खनाल , सागर पन्थ,तुल्सि वस्ति लगायतले बोल्दै बिधार्थी आन्दोलनका लागी आफुहरु सदैब तयार रहेको बताए । क्याम्पस कमिटीको आकस्मिक बसेको पहिलो बैठकबाट सम्पुर्ण बिधार्थिको लागी कलेज बस निशुल्क सन्चालन गर्नुपर्ने , कलेजमा अटोक्याड टु र थ्रि डि लगत्तै सन्चालन गर्नुपर्ने र हेल्थकेयर सेन्टरको ब्यबस्था हुनुपर्ने लगायतका बिषयमा छलफल गरी मागको सम्बोधन गर्न अल्टिमेटम दिएको कोषाध्यक्ष आशिष गौतमले बताए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • एकद्वार प्रणाली मार्फत वडा बिपन्नलाई राहत उपलब्ध गराउने
  • मनकारी घरबेटी : जसले काठमाडौमा रहेको घरको भाडा नलीने
  • मनकारी घरबेटी : जसले १६ सटरको भाडा नलीने
  • शिर्जनशिल बहुउद्देशीय क्लव द्धरा मास्क र साबुन वितरण
  • अधिवक्ता कृष्ण पोखरेल द्धारा घर भाडा छुट दिने घोषणा ।
  • नेविसंघले वितरण गर्यो सन्चारकर्मीलाई मास्क, स्यानिटाइजर, र ग्लोब्स
  • कोरोनाको रोकथाममा सरकार गैरजिम्मेवार बनेकोप्रति नेकपा नवलपुरको आपत्ति
  • वली सरकार जनताको जनजीविका र स्वास्थ्यप्रति गम्भीर बनेन : सङ्गम,…
  • सहायताको नाममा चन्दा उठाउन र आँफूखुसी वितरण गर्न नपाईने :…
  • काग्रेस प्रवक्ताले भने संकटका नाममा भ्रष्टचारले उन्मुक्ति पाउनुहुन्न