पहिरोमा पुरिएर मृत्यु भएका परिवारलाई ६ लाख राहत

प्रकाशित मिति:

तम्घास- असोज ५ गते राति पहिरोमा पुरिएर मृत्यु भएका एकै घरका तीन दिदीबहिनीको परिवारलाई राहत प्रदान गरिएको छ। जिल्ला विपद् व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष एवं प्रमुख जिल्ला अधिकारी पुण्यविक्रम पौडेलले रेसुंगा नगरपालिका वडा नम्बर ८ का तिलक परियारलाई ४ लाख राहत स्वरूप प्रदान गरेका हुन्। राहत प्रदान गर्दै पौडेलले दुःखमा राज्य सँगै रहेको बताए।

यसैगरी रेसुंगा नगरपालिका वडा नम्बर ८ का वडाध्यक्ष भरत भलामीले पीडित परिवारलाई २ लाख २८ हजार ५२८ रुपैयाँको चेक प्रदान गरेका छन्। गुल्मी सेवा समाज जापानमा ७२ जनाले संकलन गरेर पठाएको रकमको चेक पीडित परिवारलाई भलामीले प्रदान गरेका हुन्।​भलामीले पीडित परिवारको घर पुनःनिर्माण भइरहेको जानकारी दिए।

गत असोज ५ गते राति घर माथिबाट आएको पहिरोले पुरिएर तिलक परियारका २१ वर्षीया भावना परियार, १४ वर्षीया गंगा र जमुनाको मृत्यु भएको थियो।