नयाँ शक्ति पार्टी नेपाल बांके जिल्ला समन्वय समिकिको वैठक सम्पन्न

२३ मंसिर २०७५, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
166 Shares


नयाँ शक्ति पार्टी नेपाल बाँके जिल्ला समन्वय समितिको दोस्रो बिस्तारित बैठक पार्टीका ५ न प्रदेश संयोजक कमल खनालको प्रमुख आतिथ्यता तथा जिल्ला सयोजक हिक्मत बि क को अध्यक्षतामा आज कोहलपुरमा सम्पन्न भयो ।सम्पन्न बैठकले पार्टी केन्द्र र प्रदेशको ५ महिना,५ काम, ५ परिणाम भन्ने मुल अभियान लाई तोकेकै समयमा कार्यान्वयन गर्ने निर्णय गरेको छ ।अभियानलाई प्रभावकारी र परिणाममुखी बनाउन निम्नानुसार सागथनिक निर्णयहरु गरेको छ ।

१  पुष मशान्त भित्र सदस्यता नबिकरन र नयाँ सदस्यता बितरन गरिसक्ने।२ माघ मसान्त भित्र सबै वार्ड मा भेला तथा अधिबेशन गरिसक्ने।  ३फाल्गुन मसान्त भित्र सबै स्थानिय तह को अधिबेशन तथा प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न गर्ने।  उक्त कर्य सम्पन्न गर्नका लागि जिम्मेवारी ठोस गरियको छ ।  क संगठन बिभागमा बिरेन्द्र पुन, प्रशिक्षण बिभागमा केशब नेपाली, राजनैतिक सम्बाद समितिमा बाबू खा पठान , आर्थिक बिभाग मा राजन राना, उत्पादन तथा श्वरोजगार बिभागमा तिलक वलि , प्रचार प्रसार मा शुनिल सिघल र कार्यालय ब्यबस्थापन तथा संचालन बुद्ध सुनारलाइ दिइएको छ । यसै गरि ७५ जनाको जिल्ला समन्वय समिती र २५ जनाको जिल्ला सचिवालय टिम गठन गरियको छ । ८ वट स्थानिय निकायमा जिम्मेवारी ठोस गरिएको छ । नेपालगन्ज उपमहानगर पालिकामा राजन राना, कोहलपुर नगरपालिकामा बुद्ध सुनार,खजुरा

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • बैंकका कर्मचारीलाई कोरोना लागे सम्पूर्ण खर्च बैंकले नै बेहोर्नुपर्ने
  • नविल बैंकको घररजग्गा कर्जा अफरः ७: ९ प्रतिशत ब्याजदरमै ऋण…
  • माछापुच्छ्रे बैंकले भित्र्यायो विइ च्याट वालेट
  • समपूर्ण युवा क्लबको प्रथम अधिबेशन सम्पन्न, डिम(अशोक) बहादुर पुनको संयोजकत्वमा…
  • सुरक्षालाई मध्यनजर गर्दै ज्यामिरेमा अस्थाई प्रहरी पोष्टको स्थापना
  • पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटकि एक युबतीमा कोरोना पुष्टि
  • सर्वसाधारणले अव आइपीओ न्यूनतम ५० कित्ता पाउने
  • रिलायन्स लाइफ इन्सुरेन्सको ६३ करोडको आइपीओ आउदै
  • ब्रोकरमा राखेको धरौटी रकममा अब लगानीकर्ताले ब्याज पाउने
  • कोरोना महामारी नियन्त्रणका लागि सबै एकजुट होऔंः मन्त्री बराल