प्रहरीको मोस्ट वान्टेड सूचीमा रहेकी एक महिलासहित तीन लागुऔषध कारोबारी पक्राउ

२५ मंसिर २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
12 Shares


मङ्सिर २५ काठमाडौं । दुई वर्षदेखि प्रहरीको मस्ट वान्टेडको सूचीमा रहेकी लागुऔषध कारोबारी पुनम कुमारी सहनीसहित तीन जना पक्राउ परेका छन्। नेपाल प्रहरीको लागुऔषध नियन्त्रण ब्युरोले मंगलबार काठमाडौंमा पत्रकार सम्मेलन पक्राउ परेका तीनै जनालाई सार्वजनिक गरेको छ। प्रहरीले बाराकी पुनमका साथै पर्साका नरेश सहानी पर्साकै सुवास सहानीलाई वीरगन्जबाट पक्राउ गरी काठमाडौँ ल्याएको हो।

भारतबाट लागूऔषध ल्याए काठमाडौँमा बेचविखन गरिरहेको र त्ययसमा एक महिला पनि संलग्न रहेको सूचनाका आधारमा उनीहरुलाई प्रहरीले पक्राउ गर्न सफल भएको हो। पक्राउ परेका तीनमध्ये नरेश र सुवासले भारतबाट लागुऔषध वीरगन्ज सम्म ल्याउने र वीरगन्जबाट काठमाडौँ ल्याएर बेच्ने काम पुनमले गर्ने गरेको प्रहरीको दावी छ।

उनीहरुका साथबाट लागुऔषध डाईजेल्याब २ सय एम्पुल, बुप्रेनुर्फिन २ सय एम्पुल र फेनारगन २ सय एम्पुल, ३ हजार पिस नाइट्रोजेपाम ट्याब्लेट समेत बरामद गरेको छ। तीनै जनालाई प्रहरीले वान्टेडको सूचीमा राखेर खोजीकार्य अगाडि बढाएको थियो। उनीहरुमाथि आवश्यक कार्वाही प्रक्रिया अघि बढाइएको व्यूरोका प्रमुख प्रहरी नायव महानिरीक्षक दिनेश अमात्यले जानकारी दिए। उनीहरुले भारतबाट लागू पदार्थ नेपाल भित्र्याउने र यहाँबाट अन्यत्र मुलुकमा पठाउने गरेको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुल्न आएको छ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • महामारीको दोस्रो छाल पहिलो भन्दा पनि घातक हुन सक्छ-डब्ल्युएचओ
  • कोरोनालार्ई परास्त गरि नवलपरासीका पहिलो कोरोना संक्रमित सहित ३ जना…
  • लकडाउन प्रभावित परिवारलाई राहत वितरण गर्दै अभियानता चौधरी
  • नेपाल शिक्षक संघद्धारा गलकोट नगरपालिकाको राहत कोषमा दश हजारको चेक…
  • दशगजामा सडक निर्माण कार्य अबिलम्ब रोक्न भारतलाई चेतावनी
  • समाजवादी र राजपाले दर्ता गराए संविधान संशोधन प्रस्ताव
  • माछा मार्ने कारवाहिमा
  • पश्चिम नवलपरासीको सरावलमा १ जनामा कोरोना संक्रमित, जिल्लामा संक्रमित ६…
  • प्रेस काउन्सिल नेपालद्वारा गरिएको मिडियाको विश्वसनीयतासम्बन्धी सर्भेक्षण प्रतिवेदन हस्तान्तरण
  • कोरोना अपडेट : रुपन्देही, पाल्पा, गुल्मी र नवलपरासीमा पनि थपिए