पटेललाई कपिलवस्तुमा ५१ किलाेकाे मालाले स्वागत

२९ मंसिर २०७५, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


मनिष गुप्ता कपिलवस्तु मंसिर २९ \ हिन्दु परिषद नेपालकाे केन्द्रीय अध्यक्ष सन्ताेष पटेललाई कपिलवस्तुमा ५१ किलाेकाे मालाले स्वागत गरिएकाे छ । शनिवार गरिएकाे जिल्ला कार्यकर्ता भेलामा वहालाई स्वागत गरिएकाे छ । बिगत ३ बर्ष देखि हिन्दुहरूकाे हितमा काम गर्दै अाई रहेकाे हिन्दु परिषद नेपाल अहिले ४० जिल्लामा गठन भई सकेकाे केन्द्रीय अध्यक्ष पटेलले जनाएका छन । नेपाललाई पुनः हिन्दु राष्ट्रय कायम गराउना हिन्दु परिषद नेपाल लागी परेकाे वहाले बताउनु भएकाे छ ।
अन्तर्राष्ट्रिय स्तरले नेपाललाई हिन्दु राष्ट्रिय कै रूपमा देखि रहेकाे वहाले बताउनु भएकाे हाे । राजा हटाउना देश व्यापि रूपमा अन्दाेलन गरिएकाे थियाे तर नेपालमा सनातन धर्म ल्याउना नेताहरूले कगजमा लेखी दिएका छन जुनकी हामिहरूलाई कतै स्विकर्य छैन । अन्तर्राष्ट्रिय मन्यता अनुसार नेपालमा ८५ % हिन्दु रहेकाे हुनाले नेपाललाई पुन: हिन्दु राष्ट्रिय कायम गराउना हिन्दु परिषद नेपाल लागि परेकाे वहाले भन्नू भएकाे छ । कार्यक्रममा मुक्ति मंच नेपालका जिल्ला अध्यक्ष श्याम कुमार मिश्रले स्वागत गर्दै हिन्दुहरू तनमन धनले एक भए भने नेपाललाई पुनः हिन्दु राष्ट्रिय हुना बटा कसैले राेकिना सक्दैन भन्नू भयाे । त्यसतै पडाेसि देश भारत बटा अउनु भएकाे अतिथि सुनिल कु.अग्रहरीले भारतकाे कुनै पनि कार्यक्रममा जादा गर्भले भनिन्थ्याे बिश्वमा हिन्दु राष्ट्रिय काे नामले चिनिने देश नेपालकाे छिमेकि जिल्ला सिद्धार्थनगरमा मेराे घर छ तर त्याे कुरा कहि कतै भन्दा पनि लाज लग्दछ ।
नेपाललाई पुन: हिन्दु राष्ट्रिय कायम गराउना लागि परेकाे हिन्दु परिषद नेपाललाई स्वागत गर्दै अफु बटा हुने सहयाेग गर्ने बचा समेत गरेका छन । कपिलवस्तु जिल्ला संयाेजक मनिष कुमार गुप्ताकाे अध्यक्षता तथा हिन्दु परिषद नेपालका केन्द्रिय उपाध्याक्ष बिजय गुप्ता , काेषाध्यक्ष संजय सरार्फ, प्रदेश २ का प्रदेश अध्यक्ष पंडित सचिदानन्द दुबे , कृष्णनगर कार्यपालिका सदस्य सुनिल माेदनवाल, खाेज न्युज टुडेका प्रकाशक मनाेज कुमार अाेझा , अनेक पण्डे लगायत ५ सय जनाकाे उपस्थिति रहेकाे संचालक बिनय कुमार शर्माले जनाएका छन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • सामूहिक रुपमा आलु खेती गर्दै दलित महिलाहरु
  • सामुदायिक बिद्यालयका बिद्यार्थिलाई शैक्षिक सामाग्री बितरण
  • तिलोत्तमामा ‘गर्भवतीसँग नगर उप–प्रमुख कार्यक्रम’
  • टिप्परको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु
  • ‘बेटर व्रिक–नेपाल कार्य अनुपालक अधिकृतहरुका लागि कार्यशाला गोष्ठि सम्पन्न’
  • मन्त्री अर्यालद्वारा कोटाकोटमा सामुदायिक भवन तथा मंदिर निर्माणकार्यको शिलन्यास
  • युवा नेता भण्डारीले गरे गुल्मेली विद्यार्थीलाई छात्रावृत्तीमा अध्ययन गराउने घोषणा
  • आज आइतबारको राशिफल
  • रिलायन्स लाइफ इन्स्योरेन्सद्वारा रक्तदान
  • महिलाहरुको सक्रियताले दीगो आर्थिक प्रगती सम्भव : अध्यक्ष गैह्रे