गगन थापा र अनुराधा कोइराला सिड्नी आउँदै !

३ पुष २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
8 Shares


पुष ३  । परोपकारी संस्था जीवन उत्थानको सहयोगार्थ सिड्नीमा आयोजना हुने च्यारीटी कार्यक्रममा सहभागि हुन नेपाली कांग्रेसका युवा नेता गगन थापा र प्रदेश नम्बर तीनकी प्रमुख अनुराधा कोइराला सिड्नी आउने भएका छन्। ललितपुरको फर्पिङमा अवस्थित जीवन उत्थान बाल गृहको सहयोगको लागि अस्ट्रेलियामा पनि जीवन उत्थान अस्ट्रेलियाको स्थापना गरिएको कार्यक्रमका संयोजक इर्शाद अहमदले जानकारी दिए। सन् २०१४ मा स्थापना भएको जीवन उत्थान अस्ट्रेलियाले यस बाल गृह सञ्चालनमा सहयोग गर्दै आएको छ।

यस पटक नेपाली कांग्रेसका युवा नेता तथा प्रखर बक्ता गगन थापा र समाजसेवी अनुराधा कोइरालाको उपस्थितिमा च्यारीटी डिनरको आयोजना गरेर बालगृहलाई आर्थिक सहयोग गर्ने तयारी गरेको इर्शाले सुनाए। हाल जीवन उत्थानमा करिब ७० जना असहाय र गरिब बालबालिका छन्। आगामी १२ जनवरीमा आयोजना हुने च्यारीटी डिनर हर्षभिलको माराना अडीटोरियममा हुने आयोजक जीवन उत्थानले जनाएको छ। विदेशमा बसेर मुलुकमा अशिक्षा र गरिबीको मारमा परेका बालबालिकाको सहयागमा केही गर्न सकिन्छ की भनेर जीवन उत्थान मार्फत हाम्रो टिमले सहयोगको वाटो बुनेको आयोजकमध्येका एक इर्शादले बताए।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • राप्तीमा पहिलो बौद्ध गुम्वाको शिलान्यास
  • कृषि, स्वास्थ्य र शिक्षालाई प्राथमिकतामा राखेर आकर्षक स्वास्थ्य केन्द्र बनाउने…
  • कोभिड १९ राहत कोषमा ४० लाख ४३ हजार संकलन
  • स्वास्थ्यकर्मीमाथी भएको आक्रमण तथा दुव्र्यवहार प्रति दुख व्यक्त
  • बिश्व बाताबरण दिवसको सन्दर्भमा कञ्चन जेसिजद्धारा बृक्षारोपण
  • पेखु ठानामा चक्लाबन्दी खेती अन्तर्गत सुन्तला, कागती रोपियो
  • कोरोना विशेष देउखुरी आईसुलेसन केन्द्र मौरिघाट स्थापना हुने
  • गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाद्वारा नि:शुल्क शुद्व तरकारीहरु, फलफुल र…
  • मानव अधिकार निगरानी समूहद्वारा क्वारेन्टाइन अवलोकन
  • क्वारेन्टाइनहरु मापदण्ड अनुसार सञ्चालन गर्न अदालतको आदेश