गोपाल अधिकारीको उद्घोषण कला सम्बन्धि पुस्तक प्रकाशित

५ पुष २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


कृष्ण पाण्डे  वुटवल, ५ पुष । रुपन्देही क्षेत्रमा स्टेज उद्घोषणका लागि परिचित नाम गोपाल अधिकारीले आफ्नो अनुभवलाई समेटेर उद्घोषण कला सम्बन्धि पुस्तक प्रकाशित गरेका छन् । रुपन्देही तथा आसपासको क्षेत्रमा विगत ३ दशकदेखि अविच्छिन्न उद्घोषण कलामा लागेर निकै ख्याति कमाएका अधिकारीले आफ्नी आमा स्वर्गीय लीलादेवी अधिकारीमा समर्पित गर्दै उद्घोषण कला नामक पुस्तक प्रकाशित गरेका हुन् । स्याङ्जाको तुल्सी भन्ज्याङ जन्मिएका उनले आफ्नो कर्म थलो बुटवललाई बनाउँदै आएका छन् । २०५२ साल देखि सञ्चार जगतमा प्रवेश गरेका उनी अहिले स्टेज प्रदर्शनमा युवामाझ लोकप्रिय बनेका छन् ।

हाउजी विङ्गो तम्बोला खेलाउने शैली, आबाज र प्रस्तुतिका कारण उनी थप लोकप्रिय बनेका छन् । अधिकारीले आफ्नो पुस्तकमा उदघोषण कलासहित प्रभावकारी भाषण कला र नेतृत्वका सीपहरुका सम्वन्धमा स्पष्ट र सबैले बुझ्ने भाषामा सरल हिसाबले प्रस्तुत गरेका छन । उनी उदघोषणकै लागि जापान,क्यानडा लगायतका देशमा समेत पुगिसकेको छन् भने नेपालका करीब ६० भन्दा बढी जिल्लामा समेत पुगिसकेका छन् । बुटवलको ट्राफिक चोकमा जुत्ता पसल सञ्चालन गर्दै आएका अधिकारी फुर्सदको समयमा पुस्तक लेख्ने गर्दै आएका छन् । अधिकारीका आधा दर्जन पुस्तक बजारमा आइसकेका छन् । पछिल्लो पुस्तक उदघोषण गर्न चाहने, भाषण गर्न खोज्नेदेखि नेता बन्न खोज्नेहरुका लागि निकै उपयोगी सावित हुने विश्वास गरिएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • ललितपुर महानगरपालिकाका मेयर चिरिबाबु महर्जनलाई कोरोना संक्रमण
  • डा. केसीका मागप्रति नेविसंघको ऐक्यवद्धता, जीवन रक्षाको माग
  • रुपन्देहीको सियारीमा लालपूर्जा वितरण
  • प्रदेश पाँचका रेडिमिक्समा १५० करोड लगानी
  • राप्तीमा स्वास्थ्यको वार्षिक समिक्षा पुर्ण उपलब्धिमा कोभिड १९ बाधक
  • वामी नमूना समाजको तेश्रो अधिवेशन जापानमा सम्पन्न
  • कोभिडबाट संक्रमण मुक्त भएकाले के–के कुरामा ध्यान दिनु पर्छ ।
  • बाढीले जिप बगाउँदा बेपत्ता भएका विद्युत प्राधिकरणका कर्मचारीको शव फेला
  • पाल्पामा पहिरोले घर पुरिँदा बेपत्ता भएकामध्ये तीनजनाको शव भेटीयो
  • चाडपर्वका बेला भारत आवतजावतमा रोक लगाइने