हिन्दु राष्ट्रको माग गर्दे संकलन गरिएको हस्ताक्षर सभापती लाई वुझाईयो

६ पुष २०७५, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
103 Shares


काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसको महासमिति बैठकमा हिन्दु राष्ट्रको माग गर्दे संकलन गरिएको हस्ताक्षर पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवालाई बुझाइएको छ। नेपाली कांग्रेसका महासमिति सदस्य मिनकृष्ण महर्जनले जानकारी दिए अनुसार नेपाली कांग्रेस डडेलधुराका सभापति कर्ण मल्ल सहितको टोलीले पार्टी सभापति देउवालाई शुक्रबार उक्त हस्ताक्षर बुझाएको थियो । उक्त अभियानमा कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य शंकर भण्डारीले पहिलो हस्क्षार गरेका थिए भने केन्द्रीय पुष्पा भूषाल लगायतका नेताहरु करिब ८ सय महासमिति सदस्यले हस्ताक्षर गरेका छन् ।

केन्द्रीय सदस्य भण्डारीका अनुसार बहुमत सदस्यले हिन्दु धर्मको पक्षमा हस्ताक्षर गरेका छन् । पार्टी सभापति देउवालाई हस्ताक्षर बुझाए सगै कांग्रेस पार्टी भित्र हिन्दु धर्मको मुद्धा थप पेचिलो बन्दै गई रहेको छ । कांग्रेसको जारी महासमिति बैठकमा नेपाललाई हिन्दु राष्ट्र घोषणा गरिनु पर्ने भन्दै चर्को वहस भईरहेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • कट्रिनाको नाम सुनेपछि उठ्दै सिट्ठी र ताली बजाउन थाले सलमान
  • वैदेशिक रोजगारीको नाममा ठगी गर्ने एक जना पक्राउ
  • खोपबारे जान्नैपर्ने कुरा : कुन खोप कहिले ?
  • पशुपतिनाथ मन्दिरको प्रवेशद्वार अगाडि शंकास्पद वस्तु फेला, सेनाद्वारा डिस्पोज
  • डा. कार्कीलाई नेपाली जनसम्पर्क समिति अमेरिकाले बुझायो ज्ञापनपत्र
  • सिद्धार्थ मेमोरियललाई नगर स्तरीय हाजिरि जवाफ प्रतियोगिताको उपाधि
  • सामुदायिक बिद्यालय सम्मेलनमा नेपालको प्रतिनिधित्व सोमनाथले गर्ने
  • आधाभन्दा बढी विद्युतको स्रोत नवीकरणीय उर्जा
  • संसारकै अग्लो भवन बुर्ज खलिफामा आज नेपाली झन्डा देखिने
  • नक्कली भारतीय रुपैयाँ सहित २ जना पक्राउ