लाखौं रुपैयाँ मुल्य बरावरका मोटरसाइकल लगायतका सवारी साधन लामो समयसम्म लिलाम विक्रि हुन सकेनन्

प्रकाशित मिति:

कपिलवस्तुका प्रहरी कार्यालयमा रहेका लाखौं रुपैयाँ मुल्य बरावरका मोटरसाइकल लगायतका सवारी साधन लामो समयसम्म लिलाम विक्रि हुन सकेका छैनन् । नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी र राजस्व गस्ती टोलीले नियन्त्रणमा लिएर प्रहरी कार्यालयमा बुझाएका ती सवारी साधन समयमै लिलाम विक्रि हुन सकेका छैनन् । भारतिय खुल्ला सिमानाका कारण चोरी तस्करी भई अवैध रुपमा भित्रने मोटरसाइकल लगायतका सवारी साधन लामो सयमसम्म लिलाम विक्रि नहुंदा लाखौं रुपैयाँ राजश्व समेत खेर गएको छ । जिल्लाका अधिकाँश प्रहरी कार्यालयमा ३ दर्जन बढि मोटरसाइकल रहेपनि लिलाम प्रकृयामा पठाइएको छैन । कृष्णनगर भन्सार कार्यालयमा मोटरसाइकल लगायतका चोरीका सवारी साधन पठाउने तयारी भएको सम्वन्धीत स्थानका प्रहरी अधिकारीले बताएका छन् । तर लामो समयसम्म लिलाम प्रकृयामा नजाँदा चालु अवस्थाका गाडी समेत जिर्ण बन्दै गएका छन्भने कतिपयका महत्वपुर्ण पाटपुर्जा हराएका छन् ।