बन्ने भयो अनमोलको ‘ब्याचलर बन्टी’, भदौमा रिलिज

१८ पुष २०७५, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


अभिनेता अनमोल केसीले ५० लाख पारिश्रमिकमा साइन गरेको फिल्म ‘ब्याचलर बन्टी’ निर्माण हुने निश्चित भएको छ । केही दिनदेखि उक्त फिल्म निर्माण नहुने चर्चा सिनेवृतमा सुरु भएको थियो । हालै एक कार्यक्रममा निर्देशक मिलन चाम्सले आफ्नो र अनमोलको समय मिलाएर फिल्म गर्ने बताएका थिए ।
बुधबार निर्देशक चाम्स, निर्माता सुदीप खड्का र अभिनेता अनमोलबीच भएको छलफलबाट फिल्मको छायांकन बैशाखबाट सुरु गर्ने सहमती भएको छ । अर्थात् अनमोलले आफू अभिनीत दुई फिल्म क्याप्टेनु र ए मेरो हजुर ३ु रिलिज भएपछि उक्त फिल्म गर्नेछन् । क्याप्टेन फागुन १७ र र ए मेरो हजुर ३ु चैत २९ मा रिलिज हुँदैछ ।

निर्माता र अभिनेताबीच फिल्मको नाम पनि परिवर्तन गर्ने सहमती भएको स्रोतले जानकारी दिएको छ । साथै, लकु गरिएको स्क्रिप्टमा पनि केही फेरबदल गरिने बताइएको छ । फिल्मको रिलिज भने अर्को वर्षको तीज अर्थात् भाद्र १३ गतेलाई तय गरिएको छ । यसअघि यस वर्षको फागुन १७ मा फिल्म रिलिज गर्ने घाषणा गरिएको थियो ।
हरेक फिल्ममा नयाँ अभिनेत्रीहरुसँग रोमान्स गर्दै आएका अनमोेलको यस फिल्ममा पनि नयाँ अभिनेत्रीसँग स्क्रिन साझेदारी गर्दैछन् । फिल्मका लागि निर्माण टिमले उकुसा गिरीलाई अनुबन्ध गरिसकेको छ । विना कुनै जानकारी अभिनेत्री फाइनल गरेको भन्दै अनमोल निर्मातारनिर्देशकसँग रुष्ट रहेको पनि खबर छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • विद्युत प्रणालीको समस्या तत्काल सम्बोधन गर्न ऊर्जामन्त्रीको निर्देशन
  • जलविद्युत कम्पनीहरुको माग बढ्दा कारोबार र अधिकांसको मूल्य बढ्यो
  • केएल राहुलले बनाए शतक, बैंगलोरले पायो २०७ रनको लक्ष्य
  • बुटवलको कोरोना अस्पतालमा एक महिलाको मृत्यु
  • केएल राहुलले सचिन तेन्दुललकरको रेकर्ड तोड्दै बने आईपीएलमा सबैभन्दा छिटो…
  • वालिङ नपाद्वारा दुःख ब्यक्त
  • पछिल्लो २४ घण्टामा १३ जनाको ज्यान गयो, ठाउँ–ठाउँमा सडक बन्द
  • उपचार खर्च नहुर्दा अस्पतालमै खाड रेम लाल परियार सहयोगको अपिल
  • बबईमा सामुदायिक बिद्यालयको अनुगमन
  • पश्चिम नवलपरासीका एक जना कोरोना संक्रमित पुरुषको मृत्यु प्रकाश