रेशम चौधरीको सांसद पदको सपथ ग्रहणप्रति कांग्रेसको आपत्ति

१९ पुष २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
41 Shares


काठमाडौं– नेपाली काँग्रेसले टीकापुर घटनाका प्रमुख योजनाकार भनिएका रेशम चौधरीको संघीय संसदको प्रतिनिधि सभाको सांसद पदको सपथ ग्रहणप्रति आपत्ति जनाएको छ । नेपाली काँग्रेसका प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले विहीवार ट्विईटरमार्फत चौधरीको सपथ गराएर सरकारले कानूनी राज्यको खिल्ली उडाएको प्रतिक्रिया दिएका छन।  काँग्रेस प्रवक्ता शर्माले प्रतिनिधिसभा नियमावली २४४ (३) अनुसार नैतिक पतन देखिने मुद्दामा थुनामा रहेका सदस्यले सांसदको हैसियतमा काम गर्न नपाउने नियमसमेत सम्झाएका छन ।

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई टविटरमा मेन्सन गर्दै काँग्रेस प्रवक्ता शर्माले कञ्चनपुरकी वालिकाले न्याय नपाईरहदा सरकार चौधरीलाई पुरुस्कार स्वरुप सांसद पद उपहार दिन लागेको टिप्पणी गरेका छन । साथै शर्माले हिजोका दिनमा टीकापुर घटनाका विषयमा प्रधानमन्त्री केपी ओलीले वोलेको कुराको लिंक समेत शेयर गरेका छन । जसमा प्रधानमन्त्री ओलीले टीकापुर घटनाका दोषीलाई कडाभन्दा बडा कारवाही गरिने वताएका थिए। प्रवक्ता शर्माले प्रधानमन्त्रीको हिजोको भाषण र आजको शुसासनका बीचको नातासमेत सकिएको व्यङग्य गरेका छन।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • १५ हजार दर्शक क्षमताको अन्तर्राष्ट्रिय रंगशाला निर्माण हुँदै गुल्मीमा
  • अग्रज पत्रकार सेनानी गुप्ता रहेनन्
  • यि उपायले सजिलै भाग्छन् साङ्ला
  • लमहीमा डायलाईसिस सेन्टर शुभारम्भ गर्ने तयारी
  • युवा नेतृत्व विकास कार्यक्रममा छनोट भएकी छिन् नेविसंघ नेता बराल
  • मुसिकोट नगरपालिकालाई देशकै नमुना नगरपालिकाको रुपमा विकास गर्नुपर्छ :अध्यक्ष तिमिल्सिना
  • पत्रकार के.सी.ले दिए मुसिकोटका विद्यार्थीलाई स्वीटर
  • रामनगर एकेडेमीले मनायो १३औ बार्षिक उत्सव एवं अभिभावक दिवस
  • अक्षर एकेडेमीले मनायो अभिभावक दिवस
  • अक्सफोर्डद्वारा पुरस्कार वितरण तथा साँस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न